2737
2739

راضي بودين؟نميدونم صندلي ماشين بخرم يانه 

ميترسم بخرم ولي نشينه داخلش

دخترمزندگيمه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم 😍١٧/٥هفته                     از مرحله ي بارداري به مرحله ي زايمان انتقال يافتم ٧/١

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خریدم و میشینه توش. من از همون اول تو ماشین میذاشتمش تو کریر بعد که دیدم مشکلی نیست و میشینه صندلی ماشین خریدم. مدل الیت پلاس دلیجان

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..
2738

الان نخر 

صبر کن ببین فسقلیت چجوریه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
چه جوری عادتشون دادی

از اول نشوندم تا پنج ماه تو کریر بعدم صندلی ماشین اصلا تا حالا جور دیگه ای سوار ماشین نشدن خودشونم انگار اینجوری عادت کردن تو صندلی نباشن احساس امنیت ندارن

باید از سن کم و همیشه بشینن تا عادت کنن

از اول نشوندم تا پنج ماه تو کریر بعدم صندلی ماشین اصلا تا حالا جور دیگه ای سوار ماشین نشدن خودشونم ا ...

والا منم چون دوقلوان از اول گذاشتمشون تو صندلی ماشین ولی بازم عادت نکردن دوست دارن تو بغل باشن وروجکا

لطفا برای سلامتی پدرم ی صلوات بفرستید🥰ممنون
من خریدم و میشینه توش. من از همون اول تو ماشین میذاشتمش تو کریر بعد که دیدم مشکلی نیست و میشینه صندل ...

اتفاقا منم ميخوام از همين مدل بخرم 

راضي هستي؟محكمه؟

دخترمزندگيمه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم 😍١٧/٥هفته                     از مرحله ي بارداري به مرحله ي زايمان انتقال يافتم ٧/١

[QUOTE=144651894]قصد فروشش رو ندارین؟ [/QUOTE

نمیدونم

خیلی وسیله دارم که اگه بخوام بفروشم باید بفروشم حقیقتش دو دلم واسه بچه ی دوم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
والا منم چون دوقلوان از اول گذاشتمشون تو صندلی ماشین ولی بازم عادت نکردن دوست دارن تو بغل باشن وروجک ...

وای خیلی سخته دو قلو هم خودت اذیت میشه هم اونا امنیت ندارن بزارسون بشینن زود تسلیم نشو آهنگ شاد براشون بزار صداشو بلند کن یه مدت خودتم عقب کنار صندلیشون بشین تا عادت کنن 

وای خیلی سخته دو قلو هم خودت اذیت میشه هم اونا امنیت ندارن بزارسون بشینن زود تسلیم نشو آهنگ شاد براش ...

باشه عزیزم حتما امتحان میکنم ممنون

لطفا برای سلامتی پدرم ی صلوات بفرستید🥰ممنون
2706