2737
2734
عنوان

من پر توقع هستم بنظرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2423 بازدید | 205 پست
خب عزیزم تو موقعیتش قرار بگیر جاهایی که پزشک هست بیشتر رفت و امد کن یه مدت هر روز برو پیش یه دکتر شا ...

اگه این کرونا بذاره

چرا اسمم برای طرح اومده بود قرار بود برم بیمارستان مثلا

راستش بیشتر بچه هامون یا مطب میزنن یا بیمارستان کار میکنن

یعده خیلی خوب کارشون میگیره دستگاه بیاری ، جای خوب باشه مطبت خوب کار میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی شانسم خیلی مهمه و اینکه همچین کسی سر راهت قرار بگیره 

اینکه کنار کسی عشقو ارامشو تجربه کنی خیلی مهم تره تا درگیر دکوپزو طبقه ی اجتماعیش باشی انتظار بی جایی نداری چون شرایط خودت ایده اله ولی به این فکر کن ممکنه سنت بالا بره و عشق جوانی رو تجربه نکنی عشق دوران جوانی لذت بخش ترین اتفاق زندگی هر ادمیه منکه میگم اسون بگیر ازدواج کن و از تک تک سال های جوانیت لذت ببر 

2728
من آدمی بودم که به کم قانع نبودم راننده شخصی داشتم اراده میکردم همه چی میریختن جلوم ولی میشه در از ی ...

منم راستش تو اسایش نبودم

یا درس خوندم یا کنج خونه بودم

اهل خوشگذرونی و دوستی و این مسایل نبودم هیچوقت

2738
شما چن سالته و شرایطت چیه و چه جور آدمی می خوای؟

من۳۰سال ، معلمم و ارشدمدیریت ازیه دانشگاه دولتی تهران دارم . شرایط خواستگارا درحد متوسطن دبیر ، نظامی/ سپاهی/ مهندس عمران/ کشاورز و... ..من نمیتونم حتی یه ضعف ازطرف و قبول کنم مثلا اسمش یا ظاهرش ..کلا مهر کسی هم به دلم نمیفته درحالی که خیلی عاطفی هستم ..نمیدونم آخرش چی میشه..!

اینکه کنار کسی عشقو ارامشو تجربه کنی خیلی مهم تره تا درگیر دکوپزو طبقه ی اجتماعیش باشی انتظار بی جای ...

منو منصرف نکننننن😡😡

عشق زیادی بلای جونه

دوس داشتن بله خوبه در کنار بقیه اپشنا به قول دوستان!

من اینجوری نبودم از وقتی دوستمو دیدم خیلی عصبی شدم

واقعا عصبیم

[QUOTE=144659691]اگه این کرونا بذاره چرا اسمم برای طرح اومده بود قرار بود برم بیمارستان مثلا راستش بیشتر بچه هامون ...[/QUOTEعزیزم‌انشالله بعد کرونا اتفاقا بیمارستان تو محیط پزشکها هم قرار میگیری شاید همسر ایندت سرراهت قرار بگیره 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
[QUOTE=144659691]اگه این کرونا بذاره چرا اسمم برای طرح اومده بود قرار بود برم بیمارستان مثلا راستش ب ...

مرسی عزیزم😔

خیلی مهربونی که دعوام نکردی

اعصاب خورد کن شدم میدونم

2706