2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط صفحه اول خوندم دیدم خیلی چیزا که مسخره میکنید امتحان کردم بعضیاشم دوس داشتم

پیترا با نون

برنج با دوغ

سالاد شیرازی با قورمه سبزی(خیلیم خوشمزه ترش میکنه)

تازه پفک با پوره گوجه ام خودم کشف کردم خیلی باحال میشه

داداشم قبلا ساقه طلایی رو میریخت تو لیوان روش آب جوش میریخت خمیر میشد میخورد بعضی وقتا که میخواست خیلی لاکچری باشه و به خودش حال بده بجای اب جوش چایی میریخت روی ساقه طلایی هم نیزد خمیر میشد میخورد و ما همه حالمون به هم‌میخورد از دیدن اون خمیر تو لیوان و خوردنش و اون خیلیییی لذت میبرد و اصرار میکرد که شماهم یذره بخورید خوشتون میاد ما فرار میکردیم از دستش 😐

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
2738

من یبار بستنی وانیلی گذاشتم لای نون باگت خوردم خیلی خوشمزه بود تقریبا مزه نون خامه ای میداد ولی مامانم خیلی مسخرم کرد😐

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
[QUOTE=144650194]دوغ روی برنج🤢[/QUOTEیکی میخور میگفت خیلی خوشمزس

اره شوهرمم خیلی تعریف میکنه که خیلی خوشمزس ولی من چندشم میشه😁

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧