2737
2739
شوهرم سوپ زیاد خوشش  نمیاد میگه سیرم نمیکنه هر وقت سوپ درست کنم میگه کته بزار سوپ و میریزه رو ک ...

خانواده پدری همسرم،ارومیه ای هستن.همیشه سوپ به عنوان پیش غذا تو مهمونی هاشون هست.ته دیگ برنج و می ذارن تو سوپ می خورن.واسه من عجیب بود.امتحان کردم بد نبود.دخترم الان سوپ که می پزم می گه با ته دیگ درست کن.🙄

بیا که مرا با تو ماجرایی هست...❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دایی من چیپس  و برنج میخوره 🤣 اون روز رو برنج سفید چیپس لیمویی ریخت با قاشق چنگال خورد

خوشمزه میشه که  

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
من بستنی رو کیک ریختم خوردم

خوب کیک بستنی داریم تازه کافه ها کنار بستنی کیک هم میدم مثل براوونی با بستنی

فهمیدم که بلندای روزهای خداوند ،هزار برابر روزهای ماست . آهای!!!!!!خدای زیادی صبور!!!! یعنی آن همه سال که ما گریه می کردیم، تو فقط آه کوتاهی کشیدی؟!
2728

من وقتی کوچیک بودم صبحانه مورد علاقم پنیر با مربا البالو بود ازونجایی ک بدغذا بودم مامانم مخالفتی نمیکرد خوشحال بود ک بلخره ی چیزو دوس دارم😂

حقیقت اینه که مقصدی وجود نداره ✈ پس فقط از مسیر لذت ببر🌈
عجیب ترین چیز امروز البته نه خوردنی ها اینه که تاپیک بغلی درمورد اینکه یه عمه حق نداره عکس برادرزاد ...

عزيزم ميشه عكس عروسكات و قيمتاش و بهم بگي 

اگر مناسب باشه واسه دخترم سفارش بدم 😍😍

✨❤️🌟و خدايي كه به شدت كافيست✨❤️🌟

پدرشوهرم هر چیییی باشه با نون برنج ماکارانی پیتزا لازانیا و هر چی ک تصور کنید با نون😅

سالها خواننده خاموش بودم جدید نیستم   برای سلامتی خودتون و عزیزانتون تو این کرونا یه صلوات بفرستید   

پدرشوهرم هر چی تو یخچال باشه باهم قاطی میکنه گرم میکنه میخوره هر چی ها هررر چی غذاهایی ک ربطی بهم ندارن

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...
2738
من عاشقشم الان دو سال میشه نخوردم

جدی 

من خیلی بدم‌میاد 😁

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
شوهرم این کارو میکنه

منم شوهرم‌اینکار میکنه 😂

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
عزيزم ميشه عكس عروسكات و قيمتاش و بهم بگي  اگر مناسب باشه واسه دخترم سفارش بدم 😍😍

چشم عزیرم این کانالمه این کانالمه ببینید پسند کنید قیمتا هیست تخفیفم میدم

اینجا غکس دیر لود میشه 

@roosidolls

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،