2733
2734

بچه ها من 24سالمه همیشه جوش داشتم و پوستم نسبتا چرب بود الان یه مدتیه خیییلی پوستم چربه روزی چندبار با پن مخصوص پوست های چرب میشورم بازم میبینم چرب و براق شده منافذ پوستمم داره بازمیشه و جوش های خیلی بزرگ و زیر پوستی میزنه..کسی تجربه داره؟؟

دوستان هر جا دلتون شکست برا بیمارها هم دعا کنید مخصوصا بچه ها 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از فیس واش درمالیفت یه هفتس استفاده میکنم.مخصوص پوست چرب و مستعد جوش.خیلی خوب بوده تا حالا

ولی با کامان و لافارر و سینره پوستم جوش زد

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 
2728

صابون آنتی باکتریال گلمر

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
2738
سفیده تخم مرغ بزن

سفیده با زردچوبه میزنم یکساعت خوبه دوباره چرب میشه احساس میکنم مشکل از درونمه یعنی کبد و اینام

سفیده با زردچوبه میزنم یکساعت خوبه دوباره چرب میشه احساس میکنم مشکل از درونمه یعنی کبد و اینام

عزیزم زالو بنداز

این تیکر  رسیدن به آرزوهام و حاجتامه میشه   همینجوری رد نشی یدونه صلوات برام بفرستی   
من از فیس واش درمالیفت یه هفتس استفاده میکنم.مخصوص پوست چرب و مستعد جوش.خیلی خوب بوده تا حالا ولی ب ...

اینکه میگین خوبه ژله؟؟قیمتش چنده؟؟

خب عزیزم ی روز ناشتا برو ازمایشگاه چکاپ کامل خیالتم راحت میشه

ببخشید یه سوال، برا چکاپ کامل حتما باید پزشک نوشته باشه؟ یا خودمون همینجوری میتونیم بریم آزمایشگاه بگیم چکاپ میخوایم؟ 

2706