2737
2739
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135934 بازدید | 19066 پست
حالم از صبحه گرفتس بخاطر فوت ماهچهره خلیلی همیشه اینطورم از مرگ جوون خیییییلی زیاد ناراحت و درگیر م ...

منم داشتم  صبح به شوهرم میگفتم گفتم حالم خیلی خوب بود با  مرگ این حالم گرفته شد بدتر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالم از صبحه گرفتس بخاطر فوت ماهچهره خلیلی همیشه اینطورم از مرگ جوون خیییییلی زیاد ناراحت و درگیر م ...

وای یا خدا چرا مرد ،،،وای   

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
وای یا خدا چرا مرد ،،،وای    

تازه رفتم اخبار اخرین خبر نگاه کردم خیلی ناراحت شدم متأسفانه سرطان داشت   

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2728
مگه برنج بدون ته دیگم داریم. برنجی ک وقت کشیدن با وقت دم کردن آب روغن ندن روش میشه برنج کم چرب ولی د ...

والا  من درست میکنم 1 قاشق روغن میریزم به 3 پیمانه برنج ته دیگ نمیبنده😑

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
من برنجم کلا روغن نداره ولی ته دیگ داره 

چجوری اخه ..ته دیگ بدون روغن میشه برنج سفت شده😐

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗

منم ناراحت شدم خیلی بازیگر خوب و بی حاشیه ای بود

سلام عزیزانم  

عیدتون مبارک باشه  

امیدوارم غم به دلاتون نباشه وشادی وسرور مهمون همیشگی دلتون  

امروز۱۱۸۰کالری

پنیر محلی

پسته 

تست جو

گیلاس

زردالو

خوراک جگر وعدس پلو

سالاد شیرازی

خرما

2738
نمی دونم  چمه اصلا این چند وقت ه در جریانی دیگه چقدر  اعصابم  رخته  بود بهم همه ...

افکار و انرژیای منفی رو بریز دور اصلا بهشون فکر نکن 

زندگی همینه دیگه نمیشه که همیشه و یکسره خوب باشه 

بدی داره سختی داره شد و نشد داره و....

انشاالله که مشکلات همه حل بشه زیادم خودتو درگیر مشکلاتت نکن خدایی نکرده افسردگی میگیری 

سلام صبح همگی به خیر وزن امروز صبح من ناشتا ۸۲.۰۵تقریبا ۸۲ میشه فیکس ممنون از همتون حمایتاتون مخصوصا سپید جون عزیز و دوستایی که همیشه پاسخگوی من هستن از دور همتونو میبوسم تنتون سالم فکرو ذهن و روحتون آزاد 

وزن قبل از شروع رژیم ۸۶.۷ وزن هدف ۶۵
خب شیرینی جات ک حذفی برنج یبار نون ک خیلی کم سیب زمینی هفته ای یبار  پس چی میخوردی؟ اینو میخو ...

نه مریم ربطی نداره به چیزایی که گفت 

الان اکثریت بچه ها همشون دارن همینجوری پیش میرن منتها بانوسپیدبخت چون اولین بارشه که شروع کرده به بدنش شوک وارد شده یه کاهش عالی داشته 

گفتم که بدن ماه های اول کاهشش یهویی 

اول آب بدنه که کم میشه بعد ورم و نفخ و بعدش چربیای تازه مثلا چربیایی که واسه ۳_۴ ماه پیشه نه اونایی که واسه ده سال پیشه مثال البته 

واسه اون در عرض ۴۰ روز کاهشش ده تا بود 

بخاطر همین میگن رژیم زیاد نگیرید و شل کن سفت کن نکنید بدنتون بعد از یه مدت مقاومت نشون میده 

وای من اصلا شوکه شدم 

خدایی حیف بود دختر به اون جوونی و قشنگی 

خدا رحمتش کنه نقش جاریشو چقدررررررررررررزز قشنگ بازی کرد 😞😞😞😞😞😞😞

2706