2752
2734
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 136026 بازدید | 19066 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میگفتی باتری گوشیم بیشتر سوزونده😅😅

😂 😂 😂 😂 😂 😂 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
وای چقد اذیت میکنن بچه ها  واسه من که بعد از عید یا خوردا شرایط بهتر شد بردمشون بیرون دختر میخ ...

سلام خوبی؟ سپیده جون شما با این رژیم چند کیلو تو ج مدت لاغر کردی ؟

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

سلام همگی  شبتون بخیر 

امروز کالری دریافتی من 998

صبح نصف نون لواش +1قوطی کبریت پنیر+1 قاچ طالبی 

ناهار 3 کف دست نون لواش+تخم مرغ 1 عدد+2 عدد گوجه + 1 لیوان دوغ

شام  6 قاشق برنج + 2قاشق خورشت بامیه +1 لیوان دوغ 

45 دقیقه رقص +15 دقیقه ورزش شکم

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗

سلام به همگی شبتون ارام من صبحانه دوعدد تخم مرغ پخته میان وعده چای با ۳تاقندناهار۵قاشق برنج و۱۰۰گرم ماهی بخارپز ویه قاشق ترشی عصرونه یک شلیل ویک زردآلو شام ۱۰۰ گرم مرغ باچند برگ کاهو الانم چای با یک قندفکر کنم نزدیک۸۰۰شد

سلام به همگی شبتون ارام من صبحانه دوعدد تخم مرغ پخته میان وعده چای با ۳تاقندناهار۵قاشق برنج و۱۰۰گرم ...

سلام عزیزم خیلی عالی نوشجونت 

اون قندارو حذف کن توروخدا 😭😭😭😭😂😂😂😂

انشاالله شنبه یه کاهش توپ داریا 👍👍👍👏👏😍

سلام عزیزم تو خوبی  من ۱۱ماه از ۹۸ کیلو رسیدم به ۵۸

ممنمون منم خوبم ببخشید هی مزاحمت میشم 

ایولل لایک داری 

کاش منم هرچه زودتر این 4کیلو نیم کم کنم 

ورزش چی میکردی ؟

سلام همگی  شبتون بخیر  امروز کالری دریافتی من 998 صبح نصف نون لواش +1قوطی کبریت پنیر+ ...

سلام نوشجونت 

میگم اگه روزاییکه برنج میخوری نونو حدف کنی یا برعکس خیلی عالی میشه 

میدونم سخته ها ولی شدنیه 😍😍

سلام عزیزم تو خوبی  من ۱۱ماه از ۹۸ کیلو رسیدم به ۵۸

میگم خودت ک تقریبا برنامه غذایی و ورزشمو دیدی بتظرم لین 4کیو نیم تو ج مدت کم میکنم 

تو ماه فق 1700 کم کردم 😐😐

ممنمون منم خوبم ببخشید هی مزاحمت میشم  ایولل لایک داری  کاش منم هرچه زودتر این 4کیلو نیم ...

خدا ببخشه این چه حرفیه 

انشاالله کم میکنی 

ماها یه شبه چاق نشدیم که 

الان ببین وارد میکنی کالریاتو تازه میفهمی چی خوردی 

مثلا میدونستی یه پرس زرشک پلو با مرغ رستورانا ۱۲۵۰ کالری داره منم نمیدونستم حالا حساب کن من خودمو میگم اونو که میخوردم هیچ یه پرس سالاد پر سس بعد نوشابه بعدش میوه و خرت و پرت تازه آخرشب میگفتم امروز فقط یه وعده غذا خوردم😐😐ولی الان تازه میفهمیم چیا خوردیم 

من بچه کوچیک دارم نتونستم برم باشگاه با حلقه و رقص ولی حلقه فقط رو شکمم تاثیر میذاشت رقصمو بیشتر کروم با اون خوب کالری میسوزوندم 

موقعی که پسرمو میبردم مدرسه میذاشتمش با حالت دوی تند برمیگشتم تنها ورزشام اینا بود 

میگم خودت ک تقریبا برنامه غذایی و ورزشمو دیدی بتظرم لین 4کیو نیم تو ج مدت کم میکنم  تو ماه فق ...

خوب کم کردی دیگه اگه این کرونای لعنتی تموم میشد من بهت میگفتم کنارش بری باشگاه هم بدنت فرم میگرفت هم زودتر به نتیجه میرسیدی ولی در عرض دو ماه دیگه راحت میتونی این چهارتارو کم کنی اگه ورزشم داشته باشی و کالریاتم همینجور متغیر ببندی 

خدا ببخشه این چه حرفیه  انشاالله کم میکنی  ماها یه شبه چاق نشدیم که  الان ببین وار ...

افرین خدا قوت پهلوان 

منم ی زمانی ی عیکلی داشتم هین مدلینگا خدا ازم نگذره ک ایقد بستتی خوردم 

باورت نیش از استخر میومدم میرفتم بستنی قیفی شکباتی نیخوردم یا پیتزا پیراشکی 😣😣

2706