2733
2739
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135934 بازدید | 19066 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

سلام به سپیده وزهره جون گزارش امروزمن :صبحونه :یه کف دست نون لواش +دوتاسفیده تخم مرغ

میان وعده :یه شلیل +ده تاگیلاس 

نهار:۱۱قاشق سوپ جو

میان وعده :ده گرم تخمه افتاب گردان

شام :دوقاشق عدس پلوباسه قاشق ماست موسیر 

کالری کل ۵۲۰

۲۰دقیقه حلقه 

یاحضرت علی اصغرممنونم ازت 🌹🌹🌹این محرم جواب توسلای منودادی بعد۴ سال باردارشدم تازه فهمیدم باردارم من چندبارچله ی زیارت عاشوراگرفتم نذرشیروکیکم روزعاشورکرده بودم امسال قراربودتاروزعاشوراچله ام تموم بشه البته برای اولین بارباصدلعن وصدسلام چله زیارت عاشوراگرفتم که ده روزنشده فهمیدم باردارم شش ماهه کربلاناامیدنمیکنه همین طورکه منوناامیدنکرد منی روکه میگفتن فقط باای وی اف احتمال بارداریم هست ذخیرم کم بودمعجزه کردطبیعی باردارشدم خدایابه همه ی منتظراهم طعم مادرشدن روقسمت کن 🙏🙏🙏برای سلامتی تودلیم صلوات میفرستی 🙏🙏🙏
احسنت عالی بودی دختر 

وایی راس میگی اینم بگم یکم ته دیگ. نونی خوردم اگ پفک و ته دیگ میخوردم بهتر بود 

میخاسم سیب زمینی ابپز بخورم مامانم نزاشت از ی طرفم هی اون خورشت چشمک میزد 😂😂😋

ممنون گلم 🌹 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
وایی راس میگی اینم بگم یکم ته دیگ. نونی خوردم اگ پفک و ته دیگ میخوردم بهتر بود  میخاسم سیب زمی ...

میخوردم = نمیخوردم

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2706