2733
2734

فرض کنید شوهرتون مثلا یه شهر دیگه دانشجوعه 

ماهی یکبار میاد خونه مادرش 

شماهم تو شهر مادرش اینا هستید 

چقدر باید بهشون سر بزنی و در چه حد ؟ 

مثلا بری غذا بمونی ؟ شب بخوابی ؟

یا نه عصر بری یه سر بهشون بزنی ؟

هفته ای ۱ بار کافیه ؟

خانواده پسر ناراحت نمیشن که وای عروسمون صمیمی نیست و کم میاد و بی مهره ؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بنظرم شوهرت نیس نرو بخواب

حَسبی اَلله وَ‌ نِعمَ الوَکیل ☘️💚خدایا بزرگترین آرزوم سلامتی خودم بچه هام و خانوادمه،شکرت بابت همه نعمت هایی که دادی و ندادی.ممنونم که هستی و بهم توفیق بندگی دادی کمکم کن نمازام رو بهتر بخونم،حسادت نکنم،بیشتر مواظب بچه هام باشم و در کل آدم بهتری باشم 
من شوهرم ی شهر دیگ سرکاره،موقع تعطیلی من میرم پیشش،ولی ماهی ی بار میرم خونه مادرشوهرم

البته من ب زور نگه میدارن برای ناهار شام،ولی شب نمیمونم

برای داشتنت دلیو ب دریا زدم که از آب میترسید😍😘💕👰👫🍬🌈
2738

منو خودشون دعوت میکنن همسر منم هفته ای یبار اینا میاد ولی منو خودشون ی روز درمیون دعوت میکنن یا برا شام یا برا ناهار بعد شام یا بعد ناهار فقط ی ساعت اینا میشینم نرم ناراحت میشن

بنظرم شوهرت نیس نرو بخواب

اره  نمیخوابم‌

فقط نمیدونم چند وقت یه بار برم ؟ 

منتظر باشم خودشون بگن بیا خونمون ؟

یا خودم زنگ بزنم بگم امشب میام بهتون سر میزنم ؟

اصلا دوسندارم خیلی کم یا خیلی زیاد باشم که باعث ناراحتی و معذبی بشم 

من دوران عقدم یک شب به اصرار شوهرم رفتم خونه شون کلی التماس کردم تا مادرم اجازه داد ساعت ۱۲ شب رفتم تو اتاق خواهرشوهرم بخوابم داشتیم با خواهرشوهرم حرف میزدیم اینقد مادرشوهرم گفت که دختر نباید عقد شب خونه پدرشوهربمونه من اجازه نمیدم دخترام بمونن و فلان ساعت یک شب برگشتم خونه شوهرم قهر کرد باهام 

"شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟                            من به این خنده ی پر غصه دچارم شب و روز"            
اره  نمیخوابم‌ فقط نمیدونم چند وقت یه بار برم ؟  منتظر باشم خودشون بگن بیا خونمون ؟ یا ...

اگه خوبن و تحویل میگیرن هفته ای دوسه بار 

اگه خوب نیستن و معذبی هفته ای یکبار

حَسبی اَلله وَ‌ نِعمَ الوَکیل ☘️💚خدایا بزرگترین آرزوم سلامتی خودم بچه هام و خانوادمه،شکرت بابت همه نعمت هایی که دادی و ندادی.ممنونم که هستی و بهم توفیق بندگی دادی کمکم کن نمازام رو بهتر بخونم،حسادت نکنم،بیشتر مواظب بچه هام باشم و در کل آدم بهتری باشم 
2706