2733
2734
عنوان

حرکات جنین در هفته ۳۵ لطفااااا بیاین🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 47 پست
ینی همون سفت شدنای جنین رو بشمارم؟

اره من یهو شکمم سفت میشه یه طرفش هی به واژنمم فشار میاره البته من آخر 36 هستم سعی کن انشاالله 36 رد کنی که نیاز به دستگاه نشه

لطفا واسه تحقق رویاهام یه صلوات بفرستید❤❤❤
حتما حتما الان بهش یادآوری کن و بزنشون نگران نباش من ۳۴ هفته زایمان کردم.فقط اشتباهی ک کردم آمپول ر ...

فک کنم تا 34 میزنن من هفته 29 زدم

لطفا واسه تحقق رویاهام یه صلوات بفرستید❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما حتما الان بهش یادآوری کن و بزنشون نگران نباش من ۳۴ هفته زایمان کردم.فقط اشتباهی ک کردم آمپول ر ...

عزیزم شما ک تجربه داری یکم راهنماییم کن . بخدا داغون شدم 

شما چیشد ک زودتر زایمان کردی؟ دردت گرفت؟ آمپول پروژسترون میزدی؟

2728
عزیزم شما ک تجربه داری یکم راهنماییم کن . بخدا داغون شدم  شما چیشد ک زودتر زایمان کردی؟ دردت گ ...

من ی دفعه انقباض هام شروع شدن رفتم‌بیمارستان نوار گرفت و بستریم کردن ولی اتقباض هام کنترل نشدن و خب دکتر گفت ازین بیشتر نمیتونم ریسک کنم خطر داره دیگه ختم بارداری داد،قبلش هیچ مشکلی نداشتم

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام ❤️
2738
ینی انقباضات با درد بود؟ معاینه کردن ک متوجه شدن؟

شکمم سفت میشد،درد نداشتم فقط فشاری بود ک بچه به شکمم میاورد

ان اس تی گرفتن اول و بعد دارو دادن چندین بار حتی همون روز آمپول ریه هم زدن ۱ دونه ولی کافی نبود،بعد ک دیدن انقباض هام کنترل نمیشن معاینه کردن ک گفتن ۱ سانت باز شده رحم بخاطر اتقباض هام

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام ❤️
شکمم سفت میشد،درد نداشتم فقط فشاری بود ک بچه به شکمم میاورد  ان اس تی گرفتن اول و بعد دارو داد ...

دقیقا من این فشارا رو از هفته ۳۲ حس میکنم ک بچه ب شکمم فشار میاره و ی جا رو منقبض میکنه باز میره جای دیگه 

2706