2733
2734
عنوان

مشاورههه

179 بازدید | 13 پست

من امسال کنکوریم متقاضی رشتع تجربی و زبان و هنر بنظرتون کدوم از این رشته ها بهتره رشته داروسازی رو دوس دارم و در هنر رشتع بازیگری و کارگردانی علاقه دارم و مترجمی زبان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هر کدوم علاقت بیشتره.تو کاری که علاقه بهش داشته باشی میتونی خیلی موفق بشی و درامد داشته باشی هر شغلی ...

خب مشکل اینجاس به سه تاش علاقه دارم ولی چون هیچکدومو تجربه نکردم نمیدونم دقیقا کدوم بهتره

2738

عزیزم سوالت ی کم اشتباهه

چون دنیای این سه حوزه ای ک علاقه داری زمین تا آسمون با هم فرق دارن... تجربی، زبان، هنر

چند سال دیگه خودت متوجه می شی

باید ببینی کاراکترت بیش تر ب کدوم می خوره

برای این ک بهترین انتخابو بکنی و بعدها پشیمون نشی یا درگیر تغییر رشته نشی، باید خودتو بیش تر بشناسی!

ممکنه ب سه تا رشته علاقه داشته باشی اما توانایی و استعداد و شرایط شخصی خودت و شانس موفقیت کاریت رو هم باید بسنجی

نمی شه هر سه تا رو یه اندازه دوست داشته باشی

باید اولویت بندی کنی

علاوه بر شناخت خودت، باید هر سه رشته رم خوب خوب بشناسی، نه فقط واحدهای درسی و رشته فقط برای گرفتن مدرک... کسایی ک تو این کار هستن رو باید پیدا کنی 

داروساز شدن با مترجم شدن با هنرمند شدن خیلی فرق داره

آزمون های شخصیت شناسی و کلا اطلاعات لازم برای شناخت خودت یا رشته ها رو می تونی از تو نت پیدا کنی

تحت تاثیر این ک چی خوبه و کی چی می گه هم خواهشا قرار نگیر...

چون هر کی از زاویه ی دید خودش چیزی رو خوب می بینه

خوبِ تو با خوبِ خانوم فلانی و آقای فلانی (حتا اگه بهترین مشاورم باشه) فرق داره... 

نظرات رو بپرس اما خودت برای خودت تصمیم بگیر، چون هیشکی اندازه ی تو خودت رو نمی شناسه! ❤ موفق باشی