2737
2734
عنوان

قارچ پوستى تو باردارى كى داشته؟؟

56 بازدید | 8 پست

من تو ماه نهمم يه جاى كوچولو يه لك كوچيك زدم خيلى وقته الان سه ماهى هست چون قبلا سابقه قارچ پوستى را داشتم 

حالا ميگم نكنه اينم قارچ باشه و يه وقت برا بچه خوب نباشه 

خلاصه رفتم تو فكر نگرانم كسى تجربه اى داره؟؟

من تو ماه نهم معذرت میخوام روی ب اسن یه تیکه ای اندازه یه گردو کهیر زدم خااارششش داشتم و اذیت شدم دکتر گفت نمیشه هیچ کاری کرد به خاطر هورمونهای بدن هست بعد زایمان خوب شدم مشکلی هم پیش نیومد نگران نشو

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚

من همون ماههای اول رو شکمم قارچی شد دکتر صابون داد زدم خوب شد مشکلی هم پیش نیومد

این همه آدم رفتند و نیامده اند؛ و فقط یک نفر است که رفت و هنوز هم در تاریخ دارند میگویند:‏ نیامد نیامد😭😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من تو ماه نهم معذرت میخوام روی ب اسن یه تیکه ای اندازه یه گردو کهیر زدم خااارششش داشتم و اذیت شدم دک ...

سلام عزیزم واسه شما مطمئنین قارچ بود ؟ من سابقه شو دارم یعنی یسال بیشتره یبار پخش شد همه جا بعد الان که باردارم رو بدنم گاهی یدونه میزنه باز میره باز جای دیگه دیگه نمیدونم چیکار کنم نگرانم بچه بدنیا بیاد نگیره

2731
سلام عزیزم واسه شما مطمئنین قارچ بود ؟ من سابقه شو دارم یعنی یسال بیشتره یبار پخش شد همه جا بعد الان ...

نه قارچ نیست کهیر به خاطر انریمهای کبد هم ممکنه باشه که برای خیلیا تو بارداری کمی بالا میره

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
من دیگه نمیدونم چیکار کنم بخدا به هر دری زدم

یه ازمایش انزیم کبدی بده

2738
چکاپ کلی دادم واسه بارداریم یعنی این مورد رو داشته توش ؟

Alt

Ast

ایناس انزیمهای کبد