2737
2734
چراااا  شوهر منم اجازه نمییده ک 🤔😑😿😿

من دلم میخواد نوک موهامو آبی کنم پسرم ۳ سالشه میگه سبز کن😁😍شوهرم میگه موهاتو این رنگی کنی من باهات نمیام بیرون

ب دوس پسرتون میگین مای کینگ؟؟؟!!!خود فرحم شاه رو ممد صدا میکرد✋😐😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2731
چهره ت خیلی پخته می زنه مثل 29_32 ساله هاست 

خخخخ 😁

موهامو رنگ کردم 

ابروهامم پناکل زدم 

اینجوری شدع😒😕

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚
بسیار عالی.شوهر من موهاش کامل سفید شده .قبول نمیکنه رنگش کنه .منم بهونه اونده دستم هر آرایشو مدل موی ...

مگه همسرتون چندسالشون هست؟ سفیدی موهاشون ارثی هست؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

ابی نکن، صورتی قشنگه، بنفش

البته زود میرن اینا

دوستان، برای حاجتم صلوات میفرستین؟  امسال با عشقم ازدواج کنم.ممنونم. من دیسک گردن دارم، در صورت اشتباه تایپی، منو ریپلای نکنید.
2738
خخخخ 😁 موهامو رنگ کردم  ابروهامم پناکل زدم  اینجوری شدع😒😕

ابروهاتو چیکار کردی؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

من موهامو پسرونه زدم و هررنگی ک فک کنی کردم و میکنم

عاشق تنوعم.ابی‌هم عالیه

🌸خدایا بدجور راضیَم ازت😍❤🌸                                            { مُتِعَهِد به یکقَلبِمِهربون }                                                 واسه خوشبختیمون و رفع مشکلاتمون صلوات میفرستی؟🙏🏻
خخخخ 😁 موهامو رنگ کردم  ابروهامم پناکل زدم  اینجوری شدع😒😕

به عقیده من 19 سالگی خیلی زود واسه دستکاری کردن ظاهر 

2706