2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام وقت بخیر

آیا شما مایل به دریافت مشاوره رایگان پوست و مو هستید؟(شرکت نفیس)

قطعا نه برای شما زمان بره و ضرری هم نداره میتونید امتحان کنید

اگر مایل بودیدبگید تا براتون وقت مشاوره تعیین کنم

این شرایط استثنایی مختص زمان کروناست که به صورت آنلاین و رایگان انجام می شود

۰۹۰۱۹۶۰۱۶۳۷ واتس اپ 

باتشکر

2731

من کرم مرطوب کننده پرتقال زنجبیل و پستشو و ژل شستشوی صورت و شامپو مناسب موی چربش و استفاده کردم و راضی بودم. حالا که راضی بودم دعوت شدم به کار بازاریابی برای شرکت ولی نمیدونم خوبه یا نه؟

من کرم مرطوب کننده پرتقال زنجبیل و پستشو و ژل شستشوی صورت و شامپو مناسب موی چربش و استفاده کردم و را ...

دقیقا مثل من 

منم از وقتی کیفیت روی پوستم حس کردم دیگه دست بردار نیستم 

و وارد شرکت شدم تا به خیلیا کمک کنم تا ازین محصولات معرکه برای مراقبت از پوست و مو و رفع عارضه هاش کمک کنم 

حس خیلی خوبیه که ازین بابت به دیگران کمک کنی 

این شرکت کلاه بردارن به معنای واقعی ،ابتدا مجبورت میکنن ازشون ۲ میلیون خرید کنی بعد محصولاتش فروش نمیره باید التماس مردم کنی تا ازت بخرن و برای جنسی که نمیدونی کیفیتش چطوره تبلیغ کنی اگه خودتونو دوست دارید وارد نشین

2738
محصولاتش افتضاحه ،مشاوراش هم به خاطر فروش محصولاتشون الکی تبلیغ میکنن چون شرکت به اجبار بهشون ۲ میلی ...

شما مشخصه واسه تخریب اومدید هر تاپیک در باره شرکت نفیسه میایید این پست رو میزارید خخخخ 

شما مشخصه واسه تخریب اومدید هر تاپیک در باره شرکت نفیسه میایید این پست رو میزارید خخخخ 

افتضاح ترینه

من پوستم با همین محصولات آشغال نابود شد

امیدوارم همه کسانی که فقط باهدف پول اینجور سر پوست مردم میارن یک لحظه خوشی نداشته باشن

هیچوقت حلالشون نمیکنم

امیدوارم که ذره ذره پولی که ازم گرفتن وحاصلش اشک هایی بود که بخاط پوستم ریختم بشه زهر براشون

بهشون ک گفتم گفتن خودت مشکل داخلی داشتی...درصورتیک من رفتم چکاپ کامل وسونوی کامل دادن و ذره ای مشکل داخلی نداشتم

خودتون رو با این آشغالا گول نزنید

و آه مردمو بجون نخرید

عسلبانو ک گفتن اولش۲میلیون خرید میزنی دقیقا دارن دروغمیگن حتی از روند کار خبرندارن اگه قراربود تو دو ...

افتضاح ترینه

من پوستم با همین محصولات آشغال نابود شد

امیدوارم همه کسانی که فقط باهدف پول اینجور سر پوست مردم میارن یک لحظه خوشی نداشته باشن

هیچوقت حلالشون نمیکنم

امیدوارم که ذره ذره پولی که ازم گرفتن وحاصلش اشک هایی بود که بخاط پوستم ریختم بشه زهر براشون

بهشون ک گفتم گفتن خودت مشکل داخلی داشتی...درصورتیک من رفتم چکاپ کامل وسونوی کامل دادن و ذره ای مشکل داخلی نداشتم

خودتون رو با این آشغالا گول نزنید

و آه مردمو بجون نخرید

این شرکت کلاه بردارن به معنای واقعی ،ابتدا مجبورت میکنن ازشون ۲ میلیون خرید کنی بعد محصولاتش فروش نم ...

نه من الان ۷ ماهه مشاورشونم اجبار خرید ندارم.بیشتر برا خودم و خاوادم میخرم.شاید تا حالا حدود یک و نیم خرید زدم

عسلبانو ک گفتن اولش۲میلیون خرید میزنی دقیقا دارن دروغمیگن حتی از روند کار خبرندارن اگه قراربود تو دو ...

من همهء اونایی که بهم گفتن دروغ میگی رو به خدا واگذار میکنم

واقعا متاسفم برای هموطنایی که به خاطر جذب زیر گروه و مشتری و تبلیغ کارشون به همنوعشون تهمت میزنند

من برای اگاه کردن دوستام اومدم ولی متاسفانه کسانی که این نظرات به ضررشون تموم میشه ناراحتن و تهمت هم میزنند

حقیقت همیشه تلخه

2706