2737
2734
عنوان

پس انداز

| مشاهده متن کامل بحث + 1051 بازدید | 69 پست
توروخدا الکی خرج نکنین ما 2تا قلک هم داریم واسه مسافرت و پس انداز کلی

بخدا انقد خرجمو اوردم پایین من ادمی بودم برجی ی مانتو روسری باید میخریدم ولی الان دوماهه هیچی نخریدم میگم جمع کنم بعد دانشجوام هستیم باشوهرم شهریه ها خیلی بالاس حالا خوبه مستجرنیستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روزانه بهم پول میده اونو پس انداز میکنم کارش ازاده هرکاری که انجام.میده مقداریشو سهم.من میذاره کنار ...

شوهر منم عین  شوهر توست فقط فرقش اینه که روزانه ازم  پول می گیره 

اره می دونم خیلی خاک توسر هستم

https://harfeto.timefriend.net/16297043150045
والا بستگی به کارش داره قطعات خودرو دارن هرچی ببندن سهم منو میذاره کنار از اول قرار گذاشتیم😂😂

ایول منم قرار گذاشتم😅شوهر من ماشین داره اونم هر بار ببره پورسانت میده من😂

2731
2738
من اوراق بانک میخرم با حقوق خودم  مالبته شوهرمو نمیدونم دقیقا چیکار میکنه با پولاش😄

عزیزم یکم راجب اوراق توضیح میدی

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
من تازه یک ماهه شروع کردم 200 تو قلک 400 هم توکار ت گذاشتم 😂😂

👏😂خداقوت پهلون منم عین خودت تازه کارم تو کارت من ک اصلا پول نمی مونه یا نقد توخونس یا ب حساب میخولرونم ک نتونم بردارم البته ب قول شما ی ماهه

👏😂خداقوت پهلون منم عین خودت تازه کارم تو کارت من ک اصلا پول نمی مونه یا نقد توخونس یا ب حساب میخول ...

امروز شوهرم حساب کتاب می‌کرد گیر داده بود راستش بگو پول قائم کردی تو یک تومن پول قائم کردی من چون یک تومن نمیشد گفتم نه بقران یه تومن کجا بود گفت 500 گفتم نه بخدا پونصد کحابود آخه 500 هم نمیشد پس دروغ نگفتم 😂😂

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
امروز شوهرم حساب کتاب می‌کرد گیر داده بود راستش بگو پول قائم کردی تو یک تومن پول قائم کردی من چون یک ...

🤣😂😂😂عین همیم 

من شوهرم امروز میگه پولا کجاس کجا قائم میکنی میگم عمراااا تاسربرج حساب کتاب میکنم سهممو برمیدارم بقیش توبانک میذارم ک وام بگیریم

2706