2733
2734
عنوان

یک روز کاری۴+عکس ژله هام😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1326 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خسته نباشی گلم سفارش گرفتی اینارو؟

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2731
2740

احسنت

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
برای مراسم عروسیه.من توی یه مجموعه پذیرایی کار میکنم

اهاااا

خسته نباشی

ژله ها رو تحویل بده از تالار درو کرونا نگیری

چ تالار باکلاسیه پ ک ایقد ژله های خاص داره

99/9/9 نمیدونم چیه دیدم همه گذاشتن منم گذاشتم 😎😎😎

خیلی عالیه

خسته نباشی⚘

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2706