2737
2739
عنوان

خانومایی که مهریه اجرا میزارین

499 بازدید | 40 پست

اگه تمام مهریه تونو بزلرین اجرا به خاطره قیمته طلا هزینه دادرسی حتی اگه شاهدم ببرین بگین هیچی ندارین به شما میگن پزداخت کنید منتها اگه همه مهریه زو بزارین کلی باید هزینه دادرسی اول بریزین خساب دولت ولی این اشتباهه 

شما باید بخشی از مهریه تونو بزارین اجرا تا هزینه دادرسی کمتری براتون ببرن و شوهرتون نتونه ازدادنش تفره بره بعد که داد میتونین بخشه دیه ای از مهریتونو دوبارع درخواست بدین بده اینجوری هم مرد تحت فشاره ووهم نمیتونه فرار کنه هم شما مهرتونو مطالبه میکنید و هم سنگ بزرکی که قانون واسه گرفتن مهریه جلو خاتوما اتداخته راحت از جلو پاتون میره کنار

یکم زیردیپلم توضیح بده

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مثلا چندتاش رو اجرابزاریم خوبه؟

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢
2738
مثلا چندتاش رو اجرابزاریم خوبه؟

مثلا الان برای 110 سکه ازتون نزدیکه 50 ملیون هزینه دادرسی نیخان که باید بریزین یه سامانه ای هست که تعداد سکه رو قیمت روزه طلارو بزتی میگه جقد هزینه دادرسی میشه 

کارشناسی چی؟ بعد شاهد امضا داد که نداری... قبول نکردن؟

مهریه ب عهده باباشه...نمیده مهریه رو...یه زمین داره توقیف کردم کارشناس مسخواد قیمت گذاری کنه پنج میل میخواد نه گفتن هرموقع داشتی بیا کارتو راه بندازیم

خدایا شکرت که به ارزوم رسیدم♥
مثلا الان برای 110 سکه ازتون نزدیکه 50 ملیون هزینه دادرسی نیخان که باید بریزین یه سامانه ای هست که ت ...

اوهههههه چقدرزیاد

2706