2733
2734
اگه موضوع تاپیک در ارتباط با مادر شوهر یا خیانت یا چرت وپرت هایی باشه که ربطی بهتون نداره و مثل خاله زنک ها بشینید فقط بگید فلانی اینطور بود یا اینجوری بود یا از خواهر شوهر یا مادرشپهر بدبختتون غیبت کنید و حرف مفت بزنییید خوب بحث داغی میشه و صد نفر میان فضولی میکنن یه استاد حقوق تجارتی داشتم همش میگفت خانم های ایرانی به هیج جا نمیرسنن چون توی مغزهاشون پر کردن از کارها و حرفهای خاله زنکی و فضولی تو کار این و اون و تا این موردها باشه سراغ علم و بحث های مفید نمیرن واقعاا به حرفش رسیدم تواین یک هفته که تواین سایت ثبت نام کردم دیدم واقعا بحث هایی مثل مادر شوهر خواهر شوعر مهم تر از بحثای دیگه است براتون افرادی هم هستن تو سایت میبینن که چه ادمای ساده و بیکاری هستین شما با گذاشتن مثلا موضوعی مثل خیانت که همین ده دقیقه پیش مخ همتون رو گرفت به کار چقد راحت با احساستون و وقتتون بازی میکنن و یه موضوع میزارن به همچین اسم هایی بعداز چند ساعت تازه یواش یواش توضیح میدن چرت و پرت هایی مه الکی وقت خودشون رو میگیره با وقت شماهارو ولی موضوعی که ممکنه خود شما هم باهاش درگیر بشین مثل فلان بیماری اصلا تمایل نشون نمیدید همون بهتر بشینید درمورد خواهر شوهر مادر شوهر تاپیک بزنید و خودتون هم که یاخواهرشوهر ومادر شوهر بقیه قراره باشین تافته جدا بافته هستید و خیلی خوبید فقط بقیه بد هستن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
موافقم من خودم اولین بار بود توی تاپیک خیانت رفتم وسطاش,حالم بد شد اومدم بیرون
بیایید کمتر خطوط قلبمان را اشغال کنیم شاید خدا پشت خط باشد خدایا مرا به آنجایی برسان که هیچ چیز جز راضی بودن تو برایم مهم نباشد خدا جون دخترمو به خودت میسپارم حافظ خونواده ی سه نفرمون باش.
اولا شما ادبو رعایت کن چرت و پرت و حرف مفت روب ما نسبت نده دوما وایسا عضویتت طولانی شه بعد تاسف بخور
دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍