2733
2739
عنوان

ی کیک یخچالی خوشمزه درست کردم😋😋

734 بازدید | 61 پست

ی قاشق پودر کاکائو و ۳ قاشق شکر و گذاشتم رو گاز ی لیوان آب اضافه کردم بعد ۵۰ گرم کره انداختم داخلش جوشید وقتی ی ذره غلیظ شد خاموش کردم داخل ی ظرف نایلون فریزر گذاشتم ی بسته بیسکوییت خورد کردم بعد مایه رو ریختم روشون با قاشق هم زدم که همه بیسکوییتا رو بگیره بعد یکم مغز گردو خورد کردم داخلش بازم قاطیشون کردم گذاشتم ی ساعت یخچال بعد دو قاشق خامه ریختم داخل شیرجوش چن تام شکلات تخته ای انداختم باهم حل شدن گاناش درست شد ریختم رو کیک یخچالی سه ۴ ساعت گذاشتم یخچال

مامان دوتا دخمل ناز 😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738

خداقوت کدبانو😍😍😍عااالی شدههههه😋😍

اسم کاربریم "باوان" اصطلاح کوردی هست ترجمه سادش میشه جگرگوشه ولی خب اصلش از بابان و بابا میاد یعنی خونه‌ پدری چیزی فراتر از جگرگوشه وقتی بهت میگه باوانِم یعنی داره با زبونِ بی‌زبونی میگه اونقدر با روحم آمیخته شدی که حالا ریشه‌ی منی😍خدایا شکرت...❤مهربونا با دلای پاک و قلبای مهربونتون میشه برام دعا کنین و یه صلوات مهمونم کنین؟🌸
2706