2733
2734
عنوان

دو بار سقط داشتم.کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805 بازدید | 22 پست
اره جواب رو گرفتم
چیز خاصی نبود فقط یه چیزش کم داشت
اونم آبجیم میگفت گلبول قرمز خونته 42 درصد بود
باید 4.5 میبود ولی 4.26 بود
باز ای موعود! بی تو جمعه ای دیگر گذشت.... کُشت ما را بی قراری! پس قرار ما چه شد؟
خدای خوبم ... دخترم زهرا رو به تو می سپرم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام مامان موعود
منم ارهاش هونم A منفی و واسه شوهرم O مثبته
منم یه سقط داشتم و زیر 5 هفته بود
بعد از سقطم دکترم تازه متوجه گروه خونیم شد و واسم ازمایش کومبس نوشت که رفتم خدا رو شکر جوابش منفی بود
بعد باردار شدم و باز لک بینی داشتم از شانسم دکترم رفته بود مسافرت و من یادم نبود که باید رگام بزنم
وقتی دکترم برگشت گفت رگام زدی گفتم نه که باز ازمایش کومبس نوشت و رفتم و باز خدا رو شکر منفی بود
زیاد نگران نباش
بهتره تو هم قبل از بارداری این ازمایشو انجام بدی
و وقتی باردار شدی اگه خدای نکرده لک بینی داشتی امپولو بزنی
دخترم آندیا روز دوشنبه 19 اسفند ساعت 11 صبح به دنیا اومد.بی نهایت دوسش دارم.خدا جونم شکرت
چون سن بارداریت پایین بوده نگران نباش
ولی باز به دکترت بگو این ازمایشو انجام بدی
راستی به جواب ازمایشت نگاه کن ببین یه کلمه ای شبیه coomb میبینی
اگه باشه و نگاتیو باشه نگران نباش
دخترم آندیا روز دوشنبه 19 اسفند ساعت 11 صبح به دنیا اومد.بی نهایت دوسش دارم.خدا جونم شکرت