2733
2739
عنوان

بیایین از خاطرات سفر دوتایی بگید💑👫

| مشاهده متن کامل بحث + 1123 بازدید | 63 پست

ما بعد سه سال هنوز مسافرتامون دوتاییه چون خیلیییی خوبه دونفری تا این ک ی ایل و تبار بریم 

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سفر دو نفری نداشتیم 😔😔😔😔😔😔😔

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
الان که دیگه موقعیت نیست ولی از فرصت هاتون نهایت استفاده رو ببرید خیلی دوران دلتنگی و بی قراریه 🥰

هنوزم عفدیم دوسال پیش خواستیم بریم مشهد داداشم نذاشت کلی گریه کردم  اصلا نمیزارن بهمون خوش بگذره کوفتمون کردن

2738

اولین و تنها سفرم آبان پارسال بود، که رفتیم بندرعباس و قشم. بیشتر فامیلای پدری و مادریم اونجا هستن. هر روز خونه یکی دعوت بودیم. هر روز باغ این ور اون ور قشم هم عالی بود. شوهرم که خیلی خوش گذشت بهش. روز آخر سفرمون هم بنزین گرون شد و ضدحال خوردیم😂😂

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
ما رفتیم مکه از اول تا اخر شوهر این شکلی   بعدش هم میگفت تو هتل دوربین خشک خالی یعنی مغزش تعطی ...

نفهمیدم چی شد😅

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑
چرا

چون هرجا بریم مادر شوهرمم همراهمونه

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
2706