2737
2734

شیطون باش☹

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

🍌🍍🍓

اومدم موز بردارم😆😁

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

🤔بستگی داره همسرت چ تیپی باشه...

مثلا همسر من قلقلکیه منم سواستفاده میکنم😎

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨
2738
ایده ای نداری 

چی بگم؟ من همش دارم شلوغ میکنم...

از هرچی ک بشه استفاده میکنم برای خندیدن و شوخی کردن... البته همسرم هم پایه است... گاهی اون سر شوخی رو باز میکنه گاهی من...

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨

شیطونی یه چیز ذاتیه اگه ادم بخواد الکی نقش زنای شیطون و با سیاستو در بیاره مردا میفهمن بعد بد از بدتر میشه

سعی کن خودت باشی 

واقعا نفهمیدم چرا تعلیق شدم کاربر قدیمیم ولی با کاربری جدید اومدم 😭😭