2752
2734
عنوان

سیسمونی پسرم + هنر دست مادرم

| مشاهده متن کامل بحث + 12795 بازدید | 306 پست
خیلی اسم قشنگیه منم اسم پسرمو میخوام بذارم علی همه میگن امیرعلی بذار ولی این اسما تکش قشنگتره اس ...

در چه چه حالی😝

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
من اسم پسرمو گزاشتم عرشیا الان خیلی پشیمونم میگم ای کاش شوهرم نمیزاشت کاش اسمشو علی میزاشتیم😐

بچه ی دختر عمم اسمش متین گریه میکرد چرا اسمم رو محمد یا حسین نزاشتی😂

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درضمن میگید خالتون پشیمونه،این به خاطر این هست که قدیما کلا عرف بود اسم مذهبی رد بچه بزارن،بدون اینک ...

واه یعنی هر کی اسم بچشو مذهبی نزاره میخواد به کفر بزرگش کنه این استدلالتون خیلی بده... کمی تفکر در حرفاتون بد نیست 

خدایا اگر گاهی به جای تو درگاه دیگری را زدم ببخش مرا شرمسارم... خدا دوستت دارم 😘😍برای نی نی ام آرزوی سلامتی دارم دخترم عاشقانه دوستت دارم عشق من و بابایی. 😍همسرم و عشق اولم دوستت دارم سالم باشی همیشه 
2731
واه یعنی هر کی اسم بچشو مذهبی نزاره میخواد به کفر بزرگش کنه این استدلالتون خیلی بده... کمی تفکر در ح ...

شما این برداشت رو از حرف من کردین دوست عزیز من همچین چیزی نگفتم😊یادتون باشه

من فقط گفتم تو این دوره زمونه هرکس اسمِ مذهبی برا بچه‌اش میزاره با نیت و هدف میزاره

برداشت شما به خودتون مربوطه

آره موقعی که انتخاب کردم خیلیییی دوس داشتم ولی الان میگم کاش علی میزاشتم

نه اینجوری خودت اذیت میشی ب این چیزا فکر نکن

من ک دوس دارم اسم عرشیا رو

فَـرق‌داری‌با‌هَـرکِسی‌کِ‌دورَمِه‌جٰـانانَم؛)💛😍
آره موقعی که انتخاب کردم خیلیییی دوس داشتم ولی الان میگم کاش علی میزاشتم

آره عرشیا هم خیلی قشنگه 

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
بچه ی دختر عمم اسمش متین گریه میکرد چرا اسمم رو محمد یا حسین نزاشتی😂

ای جانم خیلی بد میشه بعدا بچه دوس نداشته باشه من همش ب این فک میکنم که پسرم بزرگ شه نگه مامان این چه اسمی انتخاب کردی برام😭

درضمن میگید خالتون پشیمونه،این به خاطر این هست که قدیما کلا عرف بود اسم مذهبی رد بچه بزارن،بدون اینک ...

😂😂😂😂بنظرم یکم فکر کن بعد حرف بزن 

ذات خیلی مهم تر از تربیته اینو یادت باشه با اسمم کسی ذاتش عوض نمیشه

2706