2733
2734

بچه ها من ۱۰ ساله ازدواج کردم کلا آدمی هستم که سرم به کار خودمه و اصلا تو زندگی بقیه سرک نمی کشم اما ازاین ور کسی بخاد پشت سرم بد بگه ویا متلک بپرونه یا بخاد ازارم بده یازوربگه فوری بهم می ریزم وعصبی میشم البته نسبت به خونواده شوهر زبون ندارم وتوخودم میریزم ولی متاسفانه میام غرشو سرشوهرم میزنم وبعد پشیمون میشم چیکارکنم که عوض بشم و این اخلاقمو ترک کنم متاسفانه اصلا اهل جواب دادن به خونواده شوهرم نیستم وفقط لال میشم ومیریزم تو خودم به جرات میتونم بگم با شوهرم مشکلی نداریم ورابطمون خوبه بیشتردعواهامون سرخانوادشه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالا همسرم هم خیلی گیر نمیده که باید هواشونو داشته باشی اما امروز میگفتم پسرمون حوصلش سرمیره خونه تنهاست گفت برین خونه مامان خودت یا مامان من نمیدونم واقعا حالیش نیست با این همه گلگی که من مدام ازشون میکنم اینجورمیگه یاچی؟؟

عزیزم همیشه وقتی ناراحتی  میری به شوهرت میگی و بحث شروع میشه

به این فکر کن الان همون مادر شوهر و خانواده شوهر خونشون نشستن خوب و خوش

فقط تو اعصاب خودت و شوهرت بهم می ریزی و آرامشت بهم میزنی

همیشه هر کسی ناراحتت میکنه همونجا یا جوابش بده و راحت

یا اگه اگرم چیزی نگفتی دیگه ولش کن،چون جز حرص خوردن چیزی نداره

عزیزم همیشه وقتی ناراحتی  میری به شوهرت میگی و بحث شروع میشه به این فکر کن الان همون مادر شوهر ...

حرفات درسته کاش بتونم جوابشونو بدم کاش بتونم بیخیال کاراشون بشم دقیقا نمیدونم چجور فکر کنم که بیخیال خودشون ورفتاراشون بشم

2738
حرفات درسته کاش بتونم جوابشونو بدم کاش بتونم بیخیال کاراشون بشم دقیقا نمیدونم چجور فکر کنم که بیخیال ...

یه بار امتحان کن

وقتی از حرفی ناراحتی ،خودت به یه کار دیگه مشغول کن و یا اصلا با خودت قرار بزار در مورد خانواده شوهرت هیچ حرفی داخل خونه نزنی

من تجربم اینه حرف هیچ آدمی ارزش اینو نداره اعصابت خورد کنی

جوابم ندادی همون موقع اشکالی نداره اعصابت به خاطر این هم خورد نکن ،به این فکر کن یه حرفی بوده تموم شده رفته

خب همون لحظه جوابشو بدید و تمام این دیگه غصه خوردن نداره

متاسفانه تا کسی حرفی میزنی یامتلکی میپرونه اصلا جوابی به ذهنم نمیرسه تابگم  ازطرفی میترسم جواب بدم بدتر کاربه دعوا کشیده شه 

وقتی یه نفر با حرفش ناراحتت میکنه،نهایت خوش حالیش اینه که تو رو از درون بهم بریزه

ولی وقتی ببینه تو محل نمیدی یا اصلا واست مهم نیست مطمئن باش خیلی بیشتر میسوزن 

شاد باش خوش حال باش،وقتی شوهرت میاد حرفای خوب بزن در مورد خودتون حرف بزنید

میبینی چقدر اوضاع بهتر میشه

متاسفانه تا کسی حرفی میزنی یامتلکی میپرونه اصلا جوابی به ذهنم نمیرسه تابگم  ازطرفی میترسم جواب ...

نه چرا بدتر شه جواب سلام علیکه جواب دردم مرگه

اینجوری حداقل اعصابت خراب نمیشه و تو ذهنت خود خوری نمیکنی که چرا جوابشو ندادم و دیگه م نمیاین دق دلیشو سر شوهرتون خالی کنید

وقتی یه نفر با حرفش ناراحتت میکنه،نهایت خوش حالیش اینه که تو رو از درون بهم بریزه ولی وقتی ببینه تو ...

حرفات درسته گلم ولی وقتی همون کس تورو بهم بریزه واز این طرف بره با همسرت که مهم ترین شخص زندگیته بگو بخند کنه و قربون صدقه اش بره وازهمه مهم تر همسرت اون طرفو که تورو رنجونده رو تحویل بگیره چیکارمیکنی؟؟

2706