2737
2739
عنوان

لطفا بیاین،سونوی ان تی ممکنه تو تعیین جنسیت خطا کنه؟؟؟؟؟😕😕

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 47 پست
من اصلا همه باورام نابود شد😂😂میگفتم انقد که من ترشی میخورم صد درصد پسره😂

دقیقا منم😂گفتم الان میگه پسر گفت جنسیت دختر گفتم چی؟گفت دختر اول قشنگ هنگیدم بعد برگشتم به تنظیمات کارخانه😂😂اینجوری شدم😍😍😍انقد نظرات الکی میدن اطرافیان آدمو گیج میکنن

دختر شیرین زبون تره چقدرم وسایل گوگولی داره😘😘😘

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره امکان خطاهست.من تو ان تی گفتن پسر انومالی گفتن دختر.بااینکه جای معتبری رفته بودم .تاهجده هفته صب ...

واقعا؟خدا کنه برا من عوض نشه کلی چیزای گوگولی گرفتم

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
من سال قبل بچه دومم رو تو ان تی با احتمال ۹۵ درصد گفت پسر اما دختر بود.

چه عجیب،آخه میگن اگه تشخیص پسر بدن احتمال خطاش خیلی کمه ولی بگن دختره احتمال خطاش بیشتره عجیبه پسر شده دختر😄

2731
عجب!!!چقد مطمئنن پس 

آره بابا

چه عجیب،آخه میگن اگه تشخیص پسر بدن احتمال خطاش خیلی کمه ولی بگن دختره احتمال خطاش بیشتره عجیبه پسر ش ...

دیگه نباید به هیچ چیز اعتماد کنیم😂

شوهرم اولش یه خورده شوکه شد گفت من پسر میخواستم منم دعواش کردم که چرا ناشکری میکنی دختر مگه چشه حیفه ...

نطفه ازمرده زن ی زمینیه هرچی بکاری همونو درو میکنی خودشون میکارن خودشونم اون میخوام اینومیخوام رامیندازن .انشالله سالم باشه خیر برکت بیاره توزندگیت.

خدایاشکرت بابت همه چیز☺🤏
دقیقا منم😂گفتم الان میگه پسر گفت جنسیت دختر گفتم چی؟گفت دختر اول قشنگ هنگیدم بعد برگشتم به تنظیمات ...

آره منم خیلی هنگ کردم،موندم چی‌بگم😂😂آره دختر واقعا شیرینه دختر رحمته😍😍

2740
چه عجیب،آخه میگن اگه تشخیص پسر بدن احتمال خطاش خیلی کمه ولی بگن دختره احتمال خطاش بیشتره عجیبه پسر ش ...

خودمم همین اعتقاد رو داشتم که پسر بگن خطا نداره چون فکر می کردم حتما یه چیزی می بینن میگن پسر اما وقتی گفت پسر و بعد دختر شد باورم شد که خواست خدا مهمتره و همه حتی پزشک ماهر هم خطا دارن...راستی منم دوتا دختر دارم.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره ممکن هم هست .تاهفته هجدهم نباید به جنسیتی دل بست.

ای وای 

آره منم خیلی هنگ کردم،موندم چی‌بگم😂😂آره دختر واقعا شیرینه دختر رحمته😍😍

تاریخ زایمانتو کی زدن؟

خودمم همین اعتقاد رو داشتم که پسر بگن خطا نداره چون فکر می کردم حتما یه چیزی می بینن میگن پسر اما وق ...

اره واقعا اگه خدا بخواد ممکنه تغییر کنه،هرچی صلاح اون باشه😍خدا حفظشون‌کنه دخترا فرشته ان😍

2706