2737
2739

ضد آفتاب

رژ

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مهمترین چیز ابرسان خووووووب 

برق لب اگه لباس کوچیکی داری 

ازین برق لبا ک شاین صورتی یا هلویی داره

با ی سرمه یا مداد چش

من رابطم با هیچ پسری بیشتر از سه ماه طول نکشیدهالبته کمتر از سه ماه هم طول نکشیدهاصلا طول نکشیده ولم کنید../

بهداشتی های ضروری:

ضدآفتاب بیرنگ.. دورچشم.. آبرسان.. مرطوب کننده

پاک کننده های آرایش ضروری:

میسلار واتر..پد پاک کننده ی آرایش(پنبه هم میشه).. شوینده

آرایشی:

کرم پودر..ریمل..مداد یا سایه ابرو.. خط چشم.. ریمل.. رژلب.. خط لب.. رژگونه.. براش و اسپانج

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738
بنظرت ضد افتاب الارو خوبه؟؟میخوام بخرمش..قبلا مای  یا  دکتر ژیلا استفاده کردم

به نسبت قیمتش خوب نیست

پیشنهاد من برای ضدآفتاب همیشه بیرنگ هست

سینره جلد زردش خیلی خوبه اس پی اف 50

رنگی میخوای بخری بیزانس پوشانندگیش بالاست

رزالیا هم خوبه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
اینایی که گفتی قیمتاشم میگی؟؟؟

سینره حدود 60 تومنه

بیزانس و رزالیا قیمت روزش رو ندارم پارسال بیزانس 100 بود رزالیه 80 

امسال قطعا گرون تر شده تو نت بزن ببین

2706