2737
2734
عنوان

معلمام از قصد نمره ندادن

259 بازدید | 21 پست

الان چک کردن دیدم همه درسامو کامل میشم ولی معلمامحتی تا ۵ نمره هم کم کردن هم برای مستمر هم پایانی

دلیلشم این بود که من تو دوران کرونا فعالیتفعالیتی تو مجازی نداشتم....من به مدیر گفته بودن که چون کم شنوام و اکثر معلمام هم ویس میزارن من فعالیتی نخواهم داشت و خودآموز میخونم

حالا شما بگید حق با کیه؟؟؟حتی خانوادمم پشتم و نمیگیرن که دلم خوش شه

اگه شکایت کنم دلیلم قابل قبوله؟؟؟؟کجا باید اینکارو کنم؟؟؟دبیرستانیم

لطفا نگید معدل اهمیت نداره ...برای منی که تا حالا معدلم از ۱۹.۵۰ پایین تر نیومده حالا این معدل ۱۸ که گرفتم اونم به ناحق اذیتم میکنه...من تو دوران کرونا پدرم دراومد که خودم درس بخونم..کلی فیلم از یوتیوب دیدم...تست زدم و درسنامه خوندم که چی ...الکی بود یعنی ...و هیچ کدوم از این معلما که از وضعیتم خبر داشتن نیومدن بگن انیتا چطوری درس میخونی؟؟مشکلی نداری؟؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738

عزیزم خب معلم از کجا بدونه شما به چه دلیل قعال نیستی. حداقل اکالیفتو انجام می دادی می فرستادی.

تو کار درست و خوبتو‌انجام بده دیگران خوششون اومد چه بهتر . خوششون نیومد مشکل خودشونه. این مردم از خودشونم راضی نیستن تو چه طوری می خوای همه رو راضی کنی. 
بله عزیزم به نظرم قابل پیگیری هست  خواهرم فرهنگی هستن و میگن که حتما اداره آموزش پرورش منطقه ت ...

یعنی چی ؟؟؟دوباره امتحان بدم؟؟؟چه دلیلی داره عاخه 

خود معلم رک میگه به خاطر فعالیتهایی که نکردم نمره کم کرده 

میشه از خواهرتون بپرسین لطفااا

2706