2737
2734
عنوان

واکسن کرونا کشف شد

840 بازدید | 49 پست

سلام شنیدیم دکتر مردانی گفت واکسن کرونا رواتحادیه اروپا ،آمریکا و چین موفق شدن درست کنن؟؟

گفتن انشالله تا دی ماه یا نهایت آخر سال میلادی جاری به ایران میاد .

تو رو خدا رعایت کنین تا خودتون و عزیزانتون خدایی نکرده دچار مشکل نشین ‌‌.

گلم اگه بیادم ممکنه خیلی گرون باشه 

نی نی یار جونم قبل ترکوندن ی ندا بده شاید پشیمون باشم🙃           یک وقتهایی هست مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان ب امید زمستون خیلی بیشتر رعایت میکنم خدا کنه واقعا اونجوری شه قشنگ ترین نوروز سال و خواهیم داشت😍

سلام👋 این روزا حال روحی خوبی ندارم میشه یه صلوات برام بفرستین?🙏ضمنا هرکیو میبینم دعا میخواد یا صلوات همیشه فرستادم🌹دوستتون دارم❤
2738
خبر واقعیه؟

اره. منم دیروز برنامه رو دیدم. گفتن رو 600 نفر تست کردن نتیجه روهمه رصایت بخش بوده

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

من ک دیگ امیدی ب رفتنش ندارم انقد حرفای مختلف شنیدم😭😭😭😭ولی ان شالله ب زودی بره و این درس باشه

پیری میگفت اگر میخوای جوان بمانی راز دلت را فقط ب کسی بگو که" د وستش داری و دوستت دارد"  خندیدم و گفتم پس چرا تو جوان نماندی؟؟!!!!              پیر لبخند تلخی زد و گفت:"دوستش داشتم..اما دوستم نداشت"                                                                  اسمم رزاس😍😍(رزا بودم وقتی رزا مد نبود)                 تاریخ شروع رژیم ۱۷/۴وزن:۷۶/۹۰۰😑😑🌸🌸🌸🌸هدف اول ۷۰😐🌸🌸🌸🌸هدف دوم:۶۵😊🌸🌸🌸🌸هدف سوم:۶۰😛😛🌸🌸🌸🌸🌸هدف اخر۵۸😍😍😍😍😍 من میتووووووووونم😍😍
الان ب امید زمستون خیلی بیشتر رعایت میکنم خدا کنه واقعا اونجوری شه قشنگ ترین نوروز سال و خواهیم داشت ...

اره ان شالله😍😍

پیری میگفت اگر میخوای جوان بمانی راز دلت را فقط ب کسی بگو که" د وستش داری و دوستت دارد"  خندیدم و گفتم پس چرا تو جوان نماندی؟؟!!!!              پیر لبخند تلخی زد و گفت:"دوستش داشتم..اما دوستم نداشت"                                                                  اسمم رزاس😍😍(رزا بودم وقتی رزا مد نبود)                 تاریخ شروع رژیم ۱۷/۴وزن:۷۶/۹۰۰😑😑🌸🌸🌸🌸هدف اول ۷۰😐🌸🌸🌸🌸هدف دوم:۶۵😊🌸🌸🌸🌸هدف سوم:۶۰😛😛🌸🌸🌸🌸🌸هدف اخر۵۸😍😍😍😍😍 من میتووووووووونم😍😍
2706