2733
2739

من فردا یا پس فردا موعدمه همه علائم پریودی رو هم دارم عین ماه های قبلی دلم گرفته اصلا نمیخوام پریودو ببینم خسته شدم از دکتر و دوا و درمان 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

من فردا تخمک گذاریمه😢

انشاالله عزیزم پریودی نمیاد و نی نی میاد استرس نداشته باش

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738
علائمتون چیه

زیر دلم گاه گداری درد میاد حالت تهوع دارم نوک سینه هامم دردناک شدن ..فک کنم سینه هام از hcgباشه ک زدم ۱۶ روز میگذره ک زدم 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

منم ۵شنبه هست

ولی از دیروز تا حالا درد پریودیم شروع شده😔

خدا نمی ذاره حداقل یه بی بی چک بزنم

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
داروهایی که مصرف میکنی چیا هست

لتروزول سینال اف hcg اون ماه hmg و دکاپپتیل هم زدم ولی این ماه نداد بهم 

سلام منم فردا موعدم هست ولی لکه بینی و علائم پریودی ندارم روز ۱۱ سیکلم hcg زدم

Hcg رو براچی میزنن؟

منم فردا سونو دارم ممکنه بهم این امپولو بده دکترم؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2706