2733
2739

من لوله هیدرو دارم و باید لاپاراسکدپی بشم بیمار دکتر نصر هستم ایشون دکتر فرشته سربازی رو معرفی کردن کسی میشناسه دکتر سربازی رو ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله لاپارا کردم خیلی هم عالی بود کارشون بالافاصله باردار شدم 

عزیزم هزینه ش چقدر شد کدوم بیمارستان انجام دادید و اینکه  مشکلتون چی بود

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
بیمارستان فرمانیه لاپارا هیسترو شدم ۶۵۰۰ ... در اثر سقط یک لولم هیدرو شده بود

عزیزم منم پنج شنبه پیششون لاپاراسکوپی لوله هیدرو دارم شما با ای وی اف باردار شدی؟؟

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
2738
بیمارستان فرمانیه لاپارا هیسترو شدم ۶۵۰۰ ... در اثر سقط یک لولم هیدرو شده بود

سلام 

عزیزم من هم مشکل شما رو دارم دکتر نصر گفت باید لاپرا و هیسترو بشم که لولم رو بردارم 

البته من قبلا بارداری خارج رحم شده بودم بخاطر این یکبار لاپرا کرده بودم.

خیلی استرس داشتم. تا اینکه شما رو اینجا دیدم.

عزیزم دکتر سربازی کارش خوبه؟؟ خیلی میترسم.

هزینه چقدر شد؟؟؟ و اینکه شما کی لاپرا کردید؟؟؟

ممنون میشم عزیزم جوابم رو بدید

و خدایی که به شدت کافیست.
سلام  عزیزم من هم مشکل شما رو دارم دکتر نصر گفت باید لاپرا و هیسترو بشم که لولم رو بردارم  ...

بله دکتر سربازی عالی هستن هم مهربون هم کارشون خیلی خوب بود من تیرماه انجام دادم ۶۵۰۰

[QUOTE=171710866]بله دکتر سربازی عالی هستن هم مهربون هم کارشون خیلی خوب بود من تیرماه انجام دادم ۶۵۰۰[/QUOTE

خداروشکر که کارش خوبه

دیروز رفتم نوبت داد برای هفته آینده.

شما الان باردارید درسته؟؟؟

انشالله که به سلامتی فرزند نازت رو بغل بگیری.

برای من هم دعا کن که مشکلم حل بشه عزیزم

بابت جواب دادنتون ممنونم

[QUOTE=171710866]بله دکتر سربازی عالی هستن هم مهربون هم کارشون خیلی خوب بود من تیرماه انجام دادم ۶۵۰ ...

بله من ۲۸ تیر لاپارا هیسترو کردم و شهریور اولین انتقال جنین با دکتر نصر باردار شدم کارشون خیلی خوبه نگران نباش

بله من ۲۸ تیر لاپارا هیسترو کردم و شهریور اولین انتقال جنین با دکتر نصر باردار شدم کارشون خیلی خوبه ...

خداروشکر عزیزم

به سلامتی

پس خیالم راحت باشه.

دست راستت زیر سر من عزیزم

ممنونم

مواظب خودت و نی نی نازت باش عزیزم

😙😙😙

2706