2737
2734
عنوان

ب کجا چنین شتابان باااین همه فرنگ بالا.... خواهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1826 بازدید | 65 پست

عزیزم کار خواهر شوهر شما کلا اشتباه بوده. شما خوب کاری کردید که ۲۰ روز قرنطینه بودید.

ولی مهمونی ۲۷ نفره. ممکنه یک نفر کرونا داشته باشه و اطلاع نداشته باشه. چون کرونا جوریه که اولش پنهانه و تا چند روز بدون علائم است. کاش این مهمونی های دورهمی رو کلا حذف کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برگشته میگه گفتم باهم بگیریم بهتره تا تنهایی حالا ما ک گرفتیم و تمون شد پدر شوهرم بیچاره دیابتی اینو گفت شوهرم گفت جنع کن بریم مااامدیم خونه خیلی نگران پدر شوهر مادرشوهرمم سنشون بالاس

شیرازی نیستین؟؟،

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
2731
عزیزم کار خواهر شوهر شما کلا اشتباه بوده. شما خوب کاری کردید که ۲۰ روز قرنطینه بودید. ولی مهمونی ۲۷ ...

من ۸تا خواهرشوهرم ک ۵تاشون تو ی اپارتمانیم و مطمعنم بهشون یکیشون مجرده دوتاشون بیرون یکی همین کرونایی یکیم ک کادر ررمانه مرتب تست میدن

وا چرا؟؟؟ ب خاطر ورپریده گفتم ب قران🤣🤣 دوستم شیرازیه همش میگه ورپریده گیس بریده ب من😁😁

والا.... با این نوناشون🤨به نی نی یار قول دادم اگه عصبانی شدم فقط تودلم فحش بدم؛ دل جونم ولی بلندگو قورت داده انگار🤭😆فازت چیه میگی مخالف نظرمی ریپلای نکن؟!🤔سلطااااان تو نظرت رو بگی، ما حرفمون رو قورت بدیم؟؟😏هرکی میگه طرز پوشش و حرف زدن و کوفت و زهر مار هرکسی به خودش مربوطه خر🐴 است...( دلم میخواد؛ به خودم مربوطه😎)
برگشته میگه گفتم باهم بگیریم بهتره تا تنهایی حالا ما ک گرفتیم و تمون شد پدر شوهرم بیچاره دیابتی اینو ...

خواهرشوهرتون قاتل خاموشه. کرونا رو هر آدمی یکجوره. ممکنه یکی ضعیف بگیره و خوب بشه ولی یکی از همون بگیره و خدایی نکرده فوت کنه

2740
وا چرا؟؟؟ ب خاطر ورپریده گفتم ب قران🤣🤣 دوستم شیرازیه همش میگه ورپریده گیس بریده ب من😁😁

نه پروفامون😑😐😶

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
برگشته میگه گفتم باهم بگیریم بهتره تا تنهایی حالا ما ک گرفتیم و تمون شد پدر شوهرم بیچاره دیابتی اینو ...

خواهر شوهرت دو گوش دراز کم داره

بگو خب همه دور هم بگیریم ممکنه جونشون رو از دست بدن مخصوصا مادر و پدرش عجبااا😕

شما خودت هم خدایی نکرده اگر دوباره مبتلا بشی از دفه ی قبل خطرناک تر میشه اوضاع بدنت 

خیلیا رو دیدیم دفه ی اول کرونا گرفتن خوب شدن دفه ی دوم دور از جون شما فوت شدن

زن ها، گاهی اوقات حرفی نمی زنند چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود! تنها با نگاهشان حرف می زنند… به اندازه یک دنیا با نگاهشان حرف می زنند. اگر زنی برایتان اهمیت دارد، از چشمانش به سادگی نگذرید! به هیچ وجه…
من ۸تا خواهرشوهرم ک ۵تاشون تو ی اپارتمانیم و مطمعنم بهشون یکیشون مجرده دوتاشون بیرون یکی همین کرونای ...

هیچوقت مطمین نگید که به همه مطمینید. چون این اتفاق برای اقوام ما افتاد. چند تا خواهر و برادر که با هم بودن.به قولی میگفتن مراعات میکنن.حالا نمیدونم اول کدومشون گرفت ولی همزمان ۶ نفر از اعضای خانواده کرونا گرفتن و مشخص هم نشد کی اول گرفته بود .دو نفر عادی بودن و خوب شدن.۴ نفر تا سر حد مرگ‌رفتن دور از جون همه😞

خواهر شوهرت دو گوش دراز کم داره بگو خب همه دور هم بگیریم ممکنه جونشون رو از دست بدن مخصوصا مادر و پ ...

من خودم خوب خیلی تو خطرم بخاطر کارم مرتب با ادمای کروناییم ولی با پوشش کامل ن اینکه راحت کرونا گرفته امده کنار من نشسته