2737
2739
عنوان

چرا خواستگارام.....😶

| مشاهده متن کامل بحث + 1017 بازدید | 79 پست
پس دختر خانه دار باشه چی؟؟ هیچکس نمیگیرتش

نه کی گفته دختر باید حتما شاغل باشه وظیفه پسر هست درآمد خونه اتفاقا یه سری از مردا با کارکردن خانمها مخالفن من خودم خواستگار داشتم که من میگفتم کار پیدا کنم میخوام برم سرکار مخالف بود با کار کردن خانمها ولی من خودم دوست دارم برم سرکار ولی نه اینکه شرط باشه واسه مردا که بخوان پرو بشن حتما زن باید شاغل باشه 

نه بابا پیش یکی که خوب باشه بگیری خیلی هم جواب میده منم مثل توام خواستگارای خیلی خوبی دارم ولی درحد ...

وااااا کفش شاید همینجور دزدیدن از کجا معلوم برا دعا بوده

اگه الان مجردی چرا خودت دعا نمیگیریگ

ذهنتو قشنگ کن دنیات قشنگ میشه😻🦄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا چطور روشون میشه انقد مزاحم مردم بشن وقتشونو بگیرن برا هیچی

اره خیلی پرو بود تازه میگفت رفتم ازشون عکس گرفتم ببرم به پسرم نشون بدم از منم عکس میخواست که نزاشتم بگیره

وااااا کفش شاید همینجور دزدیدن از کجا معلوم برا دعا بوده اگه الان مجردی چرا خودت دعا نمیگیریگ

گرفتم 😁نه عزیزم ما خودمون متوجه شدیم کی دزدیده اون شخص و می شناسیم 

گاهی آنقدر بدم می آید که حس میکنم باید رفت اما به درگاه نرسیده از خود میپرسم که کجا را دارم بروم 💔
2731
پس دختر خانه دار باشه چی؟؟ هیچکس نمیگیرتش

ببین بعضیا  فقط دنبال پول و مال دختره و خانوادشن 

بعضیا براشون مهم نیست فقط دنبال دختر خوب میگردن .

بین اینا کلی فرق هستش   .

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
دانشجو معلمم قد و قیافه معمولی وضعیت مالیمون معمولی  ۴ تا خواهریم  خوانواده ابرومندی هم ...

منم مورد مشابه شمام ......ما کم جمعیتیم ولی بازم همینه ...خیلیا الان برا گشت و کذار و دیدن خونه ی مردم میرن خواستگاری ..من که دیگ بیخیال شدم ..خدا ازشون نگذره که میان بدون دلیل پشیمون میشن

اره خیلی پرو بود تازه میگفت رفتم ازشون عکس گرفتم ببرم به پسرم نشون بدم از منم عکس میخواست که نزاشتم ...

برا من خانومه عکس پسر نشون داد گف فلانه و حقوقش اینقده و فلان  دو جلسه اومدن 

بعد گذاشتن رفتن ..یه سالی میشه ..

2738
خواستگارا جدیدا مریض شدن

اره والا ....از شانس بد ما ....قبلنا ازدواج اسون بود ..الان بخدا اونقدرام انتظار نداریم ....حتی کسانی ک شرایط خوبی ندارن ناز میکنن ....اذیت کردن مردم شاخ و دم نداره ....من که نمیگذرم ... همین بلا ها سر خودشون بیاد .....بعد چن تا خواستگار ک پشیمون شدن ادم واقعا افسرده میشه ..دیگ امید به زندگی رو  از دست میده ...

دانشجو معلمم قد و قیافه معمولی وضعیت مالیمون معمولی  ۴ تا خواهریم  خوانواده ابرومندی هم ...

عزیزم چون ما جهان سومی هستیم. حالا برای شما تلفن میزنن برای من میان خونمون جالبه میگن خبر میدیم میرن پیداشون نمیشه... اصلا ن زشتم ن خونه و زندگی بدی داریم... متاسفانه شعور ما ایرانیا همینه

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺

چند سالته اسی؟

و اینکه خواستگارا رو کسی معرفی میکنه؟ یا خودشون شمارو میبینن؟؟

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 

عزیزم نشین منتظر خاستگار تو خونه خودت با کسی اشنا شو خب

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
2706