2733
2739
عنوان

خانواده شوهرم کمکمون نکردن

341 بازدید | 34 پست

اصلا بهمون کمک نکردن الان یکسال ازدواج کردیم یخچال نتونستیم بخریم اونا هم اصلا کمک نکردن ب پسرشون اصلا دوست ندارم برم خونشون فقط بخاطر شوهرم میرم ک اون ناراحت نشه خبر دارم خودشون اینقدر پس انداز کردن که حد نداره حداقل پول ۱۰تا یخچال و جهیزیه دارن دلم اصلا باهاشون صاف نیست هرچقدر خوبی میکنم اصلا تو چشمشون نیست کاش بتونم منم بد باشم بنظرتون چیکار کنم بفهمن کارشون اشتباهه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم😢😢پس الان بدون یخچال چیکار میکنی؟

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
2738

شوهرت بیکاره؟چطور تو یه سال نتونسته یخچال برداره یه چیز ارزون و قسطی حداقل

خب عزیزم اونا وظیفه ندارن بگیرن

وای پدر شوهرم یه دونه پورشه برام خرید گفته فعلا با این بچرخ تا لامبورت میرسه بی وسیله نباشی 😋

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓
خداروشکر ک یخچال پیش ما با دختر نیست وگرنه من یکی قید ازدواج رو برای همیشه میزدم

بخاطر یخچال. قید ازدواجت میزدی 😲😲

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓
2706