2733
2739
عنوان

احساس میکنم بچم کم عاطفس

| مشاهده متن کامل بحث + 634 بازدید | 86 پست
  عزیزمن از بچه ای چپ و راستشو نمی شناسه چه توقعی داری.منم دخترم همین بود الان سه سالشه ب ...

خدا کنه یکم بزرگ.میشه عاطفی تر بشه البته باباشم همینطوره زیاد اهل ابراز احساساتو این حرفا نیس درونگراس 

نطر خاصی ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم بعضیا میگن بچمون خیلی دل رحمه یکم باهاش حرف بزنیم زود قانع میشه ولی دختر من اصلا فقط میگه حر ...

حرف بقیه رو باور نکن.اگر هم راست بگن بازم دلیل نمیشه همون توقع رو از دخترت داشته باشی.بچه‌ها باهم فرق میکنن.روحیه‌هاشون که مثل هم نیست.هر بچه‌ای یه جوره تو هیچی با هیچ بچه‌ای مقایسه‌اش نکن.

البته انتظار شما با توجه به کامنتا و پستت از بچه به این سن خیلی زیاده

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤
عزیزم خب دیدم که میگم بچه های هم سنشو این انقدر لجبازه اصلا بیچارم کرده الان مثلا اصلا نمیتونم از,شی ...

تو سن دوتا سه سال اوج لجبازی بچه هاست باید خیلی باهاش صبوری کنی منم دخترم همین بود خیلی وقتا خسته میشدم از دستش ..ولی وقتی درک کنی اینا اقتضای سنشون هست خیالت راحت میشه ...خیلی باهاش مدارا کن محبت کن ببوسش بغلش کن 

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2731

مثللا من یادمه بچه ها چقدر رو وسایل و لباسا ماماناشون حساسن ولی از دخترم اصلا همچین رفتاری ندیدم یه بار از مشاورم پرسیدم رک بهم گفت برو بابا شما مریضین  ولی پارسال خونه خواهرشوهرم بودیم دیدم ازپشت مامان بزرگش داره زور میزنه بهش گفتن چته گفت مادرجون رو کیف مامانم نشسته الان وسایلش خراب میشه.بااخم و ناراحتی اونجا فهمیدم هرچیزی به موقعش اتفاق میفته

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
تو سن دوتا سه سال اوج لجبازی بچه هاست باید خیلی باهاش صبوری کنی منم دخترم همین بود خیلی وقتا خسته می ...

میکنم خیلی دوسش دارم خیلی شیرین زبونه ولی وقتی یه کار اشتباهی میکنه و با زبون ازش میخام نکنه باز,لج میکنه یه وقتا به قدری کفری میشم اصلا به زور خودمو کنترل میکنم چون مخالف تنبیه بدنی هستم ولی خیلی داد میزنم.چون اگه نزنم میترسم خودم یه بلایی سرم بیاد

نطر خاصی ندارم 
مثللا من یادمه بچه ها چقدر رو وسایل و لباسا ماماناشون حساسن ولی از دخترم اصلا همچین رفتاری ندیدم یه ...

اخی عزیزممم منم خیلی دوس دارم زودتر این چیزارو بفهمه 

نطر خاصی ندارم 
2738
میکنم خیلی دوسش دارم خیلی شیرین زبونه ولی وقتی یه کار اشتباهی میکنه و با زبون ازش میخام نکنه باز,لج ...

عزیزم ...سعی کن داد هم نزنی آخه خیلی کوچولوعه😍 میگم که؛ بخاطر سنشون هست الان داره از لحاظ عاطفی تکامل پیدا میکنه طبیعیه لجبازیاش ..

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
حرف بقیه رو باور نکن.اگر هم راست بگن بازم دلیل نمیشه همون توقع رو از دخترت داشته باشی.بچه‌ها باهم فر ...

نمیدونم والا خودم که بعد زایمانم.دچار وسواس شدید شدم 

نطر خاصی ندارم 
اخی عزیزممم منم خیلی دوس دارم زودتر این چیزارو بفهمه 

احساس میکنم کمی خسته شدین منم این روزا رو. داشتم و درک میکنم و یادمه میخواستم زودتر بچه م بزرگ شه ..ولی الان حسرت بچگی هاشو دارم😍

شوهرم چرا اونم عاطفی نیستش درونگراس ولی مادرشوهرم میگه بچه آرومی بوده ولی دختر من به شدت لحبازه میگم ...

ب بچگی پدرش رفته مطمعن باش

دختر خیلی ب پدر میره

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭

دیوانه ای الکی خودتو میزنی ب گریه میدونی چقد بد 

بچت درونگرا ب احتمال زیاد 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2706