2733
2734
عنوان

شوهرم بم گفت تو مگه زشتی؟من زشتم! 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1785 بازدید | 146 پست

خب عزیزم حتمااا واسه جوشات برو ی دکترخوب الان دیگ انقدر علم پیشرفت کرده وداروها متنوع حتما ی راه حلی هست..برای پای چشماتم کرم دورچشم خوب بخربزن سیاهیاش کمترمیشه حداقل

در تاریخ  99/9/9  بهترین‌ اتفاق زندگیم رخ خواهد داد 😍😍
2731

بذاببینیمت

#سعی کنیم مفیدباشیم .( تجربهمشاورهخانوادگی روانی بالینی دارم) #به نظرمن مظلوم ترین زن دنیا زنیه که یه روز انقدر قوی بود ک غرورشو هیچ کس نمیتونست بشکنه ..تااینکه یک روز یه نفر پیدا میشه و تمام غرورشو به بادمیده دیگه ارخودش میگذره و تمام عمرشو صرف بچه ش میکنه..#به نظر شما چی این دنیا واقعا عدالتی داره؟...!

برا سیاهی چشمت کرم دور چشم پرودرما بگیر استفاده کن

برای جوشم کبدت رو پاکسازی کن 

یه جور گفتی انگار چیه

مشکل لاعلاج که نیست

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

این باوررو بهش میدی که زشت هستی.ازبس اعتمادبه نفس نداری وجلوش گفتی من زشتم من زشتم؛اونم تودلش میگه زنم زشته.

هرچی هستی جلوش ازخودت راضی باش روخودت عیب نزار

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢
2706