2733
2739

امروز یه نقاشی بی ریخت از یه مرد با رنگ روغن دیدم قیمتش ۹۹ میلیون بود با اینکه خیلی هنری هم نبود و جلوه زیبایی به خونه نمی‌داد من خودم از بچگی نقاشیم عالی بوده با رنگ روغن هم نقاشی های خییلی خوبی دارم حالا بنظر شما سود داره.؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مونده نقاش کی باشه وگرنه کلی نقاشی هست از نقاشای بی نام دوملیونم نمیخرن

دقیقا بستگی نقاش داره تا چ حد معروف باشه و اینکه محیط زندگی که تا چه حد ب هنر ارزش بدن و علاقه داشته باشن

نه کی میخره؟؟؟چند نفر دیدی نقاشی بخرن بزنن تو خونه!!من خودم نقاشی میکشیدم همه دوستام و حتیی استادم مینالیدن

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!

به نظرم کارهای هنری بستگی به هنر نداره... اگه اون شخص خودش معروف باشه... حالا به هر دلیلی ممکنه به خاطر وضع مالیش و یا پول خرج کردن اولش باشه... یا حتی جاهای دیگه خودشو معروف کرده... اون ادم میتونه هر آشغالی را به قیمتهای گزاف بفروشه... ولی من کسایی را میشناسم که معروف نیستند ولی بسیار نقاشی های عالی میکشند ولی هیچ در امدی هم نتونستند از این راه بدست بیارن

2738
دقیقا بستگی نقاش داره تا چ حد معروف باشه و اینکه محیط زندگی که تا چه حد ب هنر ارزش بدن و علاقه داشته ...

دقیقا موافقم توی ایران  به هنر خیلی اهمیت و بهای چندانی نمیدن پسر عموی من الان پاریس زندگی میکنه و با رنگ روغن نقاشی میکشه و میلیاردر ه

نمی‌دونم نقشی کی بود ولی خب این از نظر من مهم نیست چونکه مهم نقاشیه که چطور کشیده شده ن نقاشش

آخه نقاشی کپی داریم که مفت نمی ارزه و یه نقاشی هم داریم که اصله تکه خود نقاش کشیده نه از روی یه نقاشی دیگه اون ارزش داره  تازه اگر هم شخص نقاش معروف باشه چه بهتر!!!

دقیقا کی و کجا بود که زندگیت از اون چیزی که میخواستی بشه فاصله گرفت
2706