2733
2734
عنوان

خیییلی استرس دارم 😥😥

95 بازدید | 9 پست

سلام دوستان ،من دوتابچه دارم از وقتی کرونای لعنتی اومده فقط کافیه بچه هام بگن جاییمون دردمیکنه ازاسترس تا حدمرگ میرم،پریروزصبح بچم دل درد گرفت و استفراغ کرد بهش دارو دادم خوب شد،دوباره دیشبم یبار استفراغ کرد امروزم میگه دلم درد میکنه. بخدا از استرس حتی یه لقمه غذا ازگلوم پایین نمیره چیکار کنم دارم میمیرم،عصرهم میبرمش دکتر.کلا یه مدته بیخودی خیلی استرس میگیرم😭😭

توکل بر خدا

رعایت اصول بهداشتی

همین استرست سیستم‌ایمنی رو ضعیف میکنه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
چرا اخه،بهم روحیه بدین😥

من خودم از اون آدمایی هستم که از بیماری خیلی میترسم و تا یچیزی میشه فکرمیکنم مریض شدم

الانم نگران نباش من از اسفند که کرونا اومد هرچند وقت یبار علائم دارم ولی کرونا نبوده

نامزدِ دوستمم یبار مریض شد گلاب به روت اسهال، استفراغ و بدن درد شدید داشت، گوشش درد میکرد، سرفه میکرد، من که گفتم حتما کروناست ولی کرونا نبود

خدا فقط خودش کمکمون کنه،من نگران خودم نیستم ،نگران بچه هام 

منم نگران بچه هامم یه هفته دیگه زایمانمه-یه دختر هفت ساله دارم خداکنه که هیچیم نباشه خدا به این بچه ها رحم کنه همین

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)