2737
2734
عنوان

خيلي ازحرفش بدم اومددد

274 بازدید | 36 پست

امروزصبح داشتم غذادرست ميكردم دخترخالم خونمون بود بعد گفتي اي خدا كي بشه ببينم تو تو خونه خودت داري غذادرست ميكني بعدمن بيام مهمونت شم منم گفتم دعاكن زودترعلي كاروبارش درست بشه ازدواج كنيم

بعد گفت ولش كن اونو لياقتتونداره توبايد بايه پسرپولداروقدبلندازدواج كني!(بدبخت عشقم كوتاه نيست اصلامتوسطه)

من افسردگي داشتم٥سال اصلااا بادارروومشاورم خوب نشدم بعداينكه وارداين رابطه شدم خوب شدم بعدميگفت وقتي ديدي ديگه حالت خوبه ولش كن بره

واااي اخه يني پسري ك پولدارنيست ارزش عاشق شدن نداره؟😭😭😭

ميدونم پول مهمه تواين دوره اما ازپول مهمتر اخلاقه 

بعدشم ميشه پول روبه دست اورد ادم مگه ميشه ارامشي ك كنار هرادم پولدار ياقدبلندي داشته باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انقد فقر تو جامعه زیاد شده ک دخترامون به پول همسر ایندشون میخوان تکیه کنن و این تاسف اوره

حتی پسرام دنبال زن‌پول دار میگردن ک یه نونی از بغل پدرخانومشون بخورن

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃
2740
انقد فقر تو جامعه زیاد شده ک دخترامون به پول همسر ایندشون میخوان تکیه کنن و این تاسف اوره حتی پسرام ...

چي بگم والا

بااينكه همين دخترخالم شوهرش پولداره اماداشت چندوقت پيش ميكشتش هنوز قهره خونه باباش بازمزميگه پول