2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام دوستان تصمیم گرفتیم درحد توان خودمون حتی شده بخاطر خانواده هامون زیارت فاشورا بخونیم که از کرونا دور باشیم دوست عزیزم من نیازی با لایکتون ندارم

اگه تونستید یه سر به پست اخرم بزنیدحتی اگه نمیخونید فقط (((((جهت پربازدیدشدنش))))) )که (((بقیه بخونن ممنون.))

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
2738

عیبی نداره شما برای شب که از سره کار میاد یه کیک خوشگل درست کن شام مورد علاقه رو بپز و یه لباس قشنگ بپوش مطمئن باش حتما ازت معذرت خواهی میکنه 

تواین اوضاع با مردا هم نمیشه زیاد کل کل کرد بیچاره ها کلی فشار میکشن برای یه لقمه نون 

میشه برام یه صلوات بفرستی مهربون؟ ❤️

یدونه از پوشه های مدارکشو گم کرده بود انقدر غر زد کل خانه رو گشتیم نبود نگو افتاده بود پشت کشوی مدارک من بهش گفتم اونجا رو نگاه کردی گفت اره  بعد سه ساعت گشتن تحمل غر زدنش اخر سر رفتم دیدم افتاده پشت کشو دیگه بغضم ترکید گریه کردم جای تبریک سه ساعت تمام سرم غر زد انگار من مقصر بودم گم شده خیلی دلم واسه خودم گرفت

2706