2733
2734
عنوان

اتاق خواب😁 بیاین ببینمممم

941 بازدید | 99 پست

سلام جیگرخانوما بیاین از اتاق خاباتون عکس بدین ببینیم کدومتون تمیزتر و خوش سلیقه تراز بقیه ای و طرز چیدمان اتاقتون چطوره 🤩 عکس بدین منم ایده بگیرم💝

گرگ زاده را محتاج نوازش نیست 💛🤞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
🍌بیا عزیز

یکی مونده اونو بده من😂😂😂😂😂😂

‏کرونا به ما آموخت که حتی زندگی فلاکت‌بار قبلمون هم میتونه یه زمانی حسرت‌ باشه¡¡😔این دنیا همینه چه تو واقعیت چه تو مجازی ۱-دل نبند۲-همه افکارتو بیان نکن ۳-اینو بدون نی،نی،سایتم مثل دنیای واقعیه آدم خوب داره آدم بد داره،مهربون داره‌،بد اخلاق داره اینجا راحت تر از دنیای واقعی دل میشکنن پس۱-دل نبند۲-همه افکارتو بیان نکن
2738

حال ندارم پاشم روتختیو مرتب کنم  

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706