2737
2734
عنوان

بياين بگم چي ديدم

1201 بازدید | 68 پست

امروز بعد ١٢ روز كه خاهرمو نديده بودم به پرستارش گفتم يه فيلم ازش بگيره. بچه ها باورتون نميشه 😭 خاهرم ٦٨ كيلو بود وقتي رفته بود حالا يه عالمهههه لاغر شده بود 😭 اون هيچييييي به درك 😭 اصلا جون نداشت. ميخاست پتويي كه روش بوذ رو يه كم بياره بالا اصن پتو نبود ملحفه بود نميتونست 😭 باورتون ميشه يه ملحفه رو نميتونست يه سانت بكشه بالا. بعد هي پرستارش بهش ميگفت مينا حالت خوبه؟ لباش تكون ميخورد صدايي نميومد 😭 اينقدر كند حرف ميزد 😭 واي خدايا اصلا تا سر ادم نياد باورش نميشه. دختر ١٧ ساله بدون هيچ بيماري زمينه اي اصلا انگار فلج كامل بوذ 😭 لعنت بهت كرونا. دلم خوش بود از دستگاه ونتيلاتور جدا شده. لباش خشك. صورتش زرررررد. انگار آلجيم دور از جونش يه بار مرده بود از تو قبر درش اورده بودن 😭

خدا بهتون سلامتي بده خوشگلا ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایا امیدوارم هرچی زود تر خوب بشه من خیلی میترسم

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
2728
2738
خدایا امیدوارم هرچی زود تر خوب بشه من خیلی میترسم

انشاالله❤️ من خودم بيشتر ميترسم. چند روزه علايمي ميه كرونا دارم ميترسم برم دكتر يا تست بدم. همش ميگم يهو شديد نشه مثه خاهرم. دارم سكته ميكنم از ترسم خصوصا اينكه ديگه خاهرمم ديدم كه هيچي ديگه

خدا بهتون سلامتي بده خوشگلا ❤️
2706