2737
2739
عنوان

میخوام طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 7635 بازدید | 289 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اکثرا اینجا مادر هستن میتونید از بچه هاتون بگذرین 

خواهر منم تقریبا مث تو بود از بچه هاش نتونست بگذره الانم سر زندگیشه نمیدونم از درون چطوریه ولی ظاهری ک خیلی خوبن شوهرش سرش ب سنگ خورد 

2728
بچه ش 3 ماهه س. دختره تا 7 سالگی قانونا با مادرشه چرا باید تا اون موقع مهرشو ببخشه... 7 ساله ک شد او ...

من ک خودم قبل تر بهش گفتن بچه تا۷سالگی با مادره بعداز اونم بااختیار خوده بچست چون من خودم بچه طلاقم همرو بلدم

if you can't be kind,be quiet😏
اکثرا اینجا مادر هستن میتونید از بچه هاتون بگذرین 

عزیزم زن ومادرستون خونه هستند اگه شماتواون خونه روان وارامش نداشته باشین چجوری میخوای براشون مادرخوبی باشی.....مهریتو بزار اجرا وسفت وسخت وایسا روحقت شما خودتو ضعیف نشون دادی تاحالا که تحمل کردی وشوهرتم به کارسخیفش ادامه داده

] «يا ليتني کنت معکم فافوز فوزا عظيما»
وضعش خوبه میگه مهریتو میدم با این شرایط زندگی کن 

خب اول مهریه ت رو بگیر تا داغه میگه میدم

بعدش واسه طلاق اقدام کن

یه کم سختی داره ولی اگه وکیل خوب بگیری میتونی طلاقت رو هم بگیری (اگه میخای البته)

2738
وضعش خوبه میگه مهریتو میدم با این شرایط زندگی کن 

ببین عزیزم شما فقط یه وکیل خیلی خوب و با سابقه و قوی پیدا کن، مهریت رو بگیر بچه هم قطعا میمونه دست خودت، بیخود کرده میگه بجه رو نمیدم، تا 7 سالگی که قطعا دست شما میدن بعد از اون هم قانون جدید میگه اگر بچه مشکل خاصی نداره و مادر از پسش بر اومده بازم میمونه پیش مادر، شما الان مشکلت فقط ترس از شوهرته، یه وکیل قوی بگیری تمومه، فقط قبلش اصلا بهش نگو چه تصمیمی داری، وگرنه جلوتر ممکنه کارایی بکنه

همه تاپیکو نخوندم ولی بدون تو بعلاوه لر مهریه حق و حقوق دیگه ی هم داری نفقه حق شیر اجرت المثل که نصف دارایش تو زمان زندگیش با تو هست و ...

من جات بود خودمو وابسته به بچه نشون نمیدادم و بیخبر اموالشم توقیف میکردم حالا اون بدوئه دنبالم چه فکر کرد تو این اوضاع اقتصادی اموالشو ول میکنه 

واینکه به زودی ولی مطلق بودن از پدر برداشته میشه بچت دختر باشه و شیراخوارم که هست فلا ازت نمیگیره و تا دو سال حداقل پیشته بعدا هم نمیاد دنبالش چون قشنگ میره تو لجن 

تو تا حالا شل گرفتی واقعن ازش خواهش کردی که چی بشه اینجور آدما رو باید با .... بکوبونی زمین 

هرگز خودتو فدا نکن متاسفم چن سال صبر کردی حیف ثانیه به ثانیه عمرت 

بلند شو نزار اون برات تصمیم بگیره 

چرا پس تو تاپیکای قبلت گفتی لوازم خانگی داره؟؟؟ واقعا مشکلت چیه احساسات مردم رو جریحه دار میکنی؟

عزیز من سری قبل برای همه توظیح دادم ک اون تاپیک مال من نبود دختر عمم با اسم کاربری من تاپیک زد چون بده خدا خودش ی گوشی نوکیا ساده داره 

2706