2737
2734
عنوان

میخوام طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 7635 بازدید | 289 پست
من فقط بچمو میخوام اون جگر گوشمه 

بچتو خالی خالی بزرگ کنی؟

یه خونه داری ببری توش بچتو؟

پول داری نون بگیری واس بچت؟فکر کردی فیلم هندیه؟

خب مهریتو بگیر خرج کن

طلاقت نمیده برو مهریتو بزار اجرا

طلاق نده باشه

مهریتو بزار اجرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فقط بچمو میخوام اون جگر گوشمه 

تا هفت سالگی نمی تونن بگیرنش.بعدشم دیگه بزرگه خود بچه تصمیم میگیره کجا باشه.شما مهریتو که بذاری اجرا میتونی شوهرتو بذاری تحت فشار که هم طلاقتو بده و هم حضانتو.چند بار تکرار کنم؟؟؟تو رو خدا انقدر بهش رو نده نذار انقدر تحقیرت کنه.

2731
بخدا قصدم توهین نیست.آدم بیخیالی نیستم من میگم چطور اجازه میده همسرش بره با یه نفر دیگه عشق و حالشو ...

واقعا همینجوره من امروز  وارد نی نی سایت شدم وقتی دیدم تعحب کردم  برام منطقی نبود واقعا ادم بتونه تو همچین شرایطی ادامه بده زندگی رو‌ چقدر حرص خوردم اولش  میگفتم مثلا من جاش بودم یک روز تحمل نمیکردم واقعا نمیشه اما دیدم جای اون نیستم اینجور میگم خدا هیچکسو توهمچین شرایطی نزاره 

تا هفت سالگی نمی تونن بگیرنش.بعدشم دیگه بزرگه خود بچه تصمیم میگیره کجا باشه.شما مهریتو که بذاری اجرا ...

نمیشه عزیزم 

اگه بخاد با دعوا و درگیری حقمو بده صورت خوشی نداره ی عمر بخاطر وجود بچه بهم وصلیم بچه باعث میشه این ارتباطه قطع نشه 

2738
این آقا پدر بچمه پس قراره ی عمر ببینمش حتی اگه طلاق بگیرم پس نمیتونم باهاش بجنگم باید راضیش کنم  ...

اگر بچت هم پیش تو بیاد هم شوهرت دچار دوگانگیه شخصیت میشه 

یا بمون بچت رو بزرگ کن 

یا بچت رو بده به همسرت وبرو پی زندگیه خودت 

تمام 

البته رو حیات بچه ها باهم فرق میکنه 

اصلا مگه شوهرت خواسا بهت خیانت کنه به این موضوع فکر کرده که تو فکر میکنی

واقعا همینجوره من امروز  وارد نی نی سایت شدم وقتی دیدم تعحب کردم  برام منطقی نبود واقعا اد ...

من همچین آدمایی رو دیدم همسایمون مردش ۳تا ژنو آورده تو یه خونه ۳تا هووو یه جا فکرشو کن😳😳😳😳

واقعن خیلی سخته براشون

خودم میرم سرکار جون میکنم بچمو بزرگ میکنم ولی باید راضی بشه من میگم زورکی نمیشه 

من الان سر کارم.دارم از سر کار باهات چت میکنم

تا پنج عصر جون میکنم.میرم خونه کنار سفره پاهامو دراز میکنم ولی روم نمیشه بگم پاهام درد میکنه

الان کارتم خالیه.وسط ماهه ولی کارتم خالیه

مگه فکر کردی سر کار چقدر بهت میدن که تو هم پول داشته باشی ب بچت برسی هم وقت داشته باشی بچتو تربیت کنی؟

میری جا رو واس شوهرت و اون معشوقش باز بزاری؟

فیلم اوشین دیدی؟واقعا جدی داری میگی یا مارو سر کار گذاشتی؟هرکس هر راهنمایی ای میکنه یه دلیلی میاری که کار خودتو بکنی.خب کار خودتو بکن چرا نظر بقیه رو میخوای

من میرم از این تاپیک لطفا ریپلای نکنین اعصابم بهم ریخت  

اگر بچت هم پیش تو بیاد هم شوهرت دچار دوگانگیه شخصیت میشه  یا بمون بچت رو بزرگ کن  یا بچت ...

اون آدمه بی مسئولیتیه ولی من جوری تربیت شدم خانوادم منو اینطور تربیت کردن ک من در قبال این بچه مسئولم اون ب من تکیه میکنه مادرشم 

من تا الان ک ب این سن رسیدم ب وجودم مادرم همیشه احتیاج داشتم 

الانم ک ۲۴ سالمه وقتی بچم دلش درد میکنه فقط ب مادرم زنگ میزنم 

نمیشه عزیزم  اگه بخاد با دعوا و درگیری حقمو بده صورت خوشی نداره ی عمر بخاطر وجود بچه بهم وصلیم ...

جهنم که صورت خوشی نداره

مگه خیانت اون صورت خوشی داره

تو داری از حقت دفاع میکنی

2706