2733
2739
عنوان

میخوام طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 7635 بازدید | 289 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دادگاه بچه رو تا هفت سالگی به تو میده ما یکی از آشناهامون شوهرشو با یه زنه دیده بود زنگ زد باباش اوم ...

خیلی زندگی ها هستن به هر دلایلی به طلاق کشیده میشه فقط نباید بزاری حدقل زندگی یه بچه بی گناه خراب بشه بچه در هر صورت بزرگ میشه اما واقعا رو‌ی زندگیش تاثیر میزاره خیلی بخصوص اگه دختر باشه که دیگه بدتر  

2731

عزیز چرا نقطه ضعف دستش میدی؟؟یعنی چی مهریمو می بخشم؟؟؟برو مهریتو بذار اجرا خودش به ....خوری می افته بعدش که یه مقدار مهریه گرفتی تو براش شرط بذار که اکه می خوای بقیشو ببخشم حضانت بچه رو بده به من ضمنا حضانت دخترت تا هفت سالگیش با خودته نگران بچه نباش.مهریتو بگیر تا جونش بالا بیاد مرتیکه هوس باز.

2740
اینارو واقعی میگی؟؟ مغزت معیوب نیست؟ نمیتونم درک کنم چطور بی احترامی ب خودتو تحمل میکنی؟برم از این ...

بهش گفته بیا مهریمو می بخشم طلاقم بده😐😐😐اونم گفته نه تو رو نمی تونم ول کنم😑😑😑

منم میخوام همین کارو بکنم ولی ولم نمیکنه ترو خدا هرکس راهی بلده بهم بگه 

گفتم که حضانت بچه تا هفت سالگی با خودته نگران اون نباش مهریتو بذار اجرا به غلط کردن می افته هم مس تونی طلاق بگیری و هم حضانت بچه.چرا بهش گفتی مهریمو می بخشم حضانت بچه رو بده؟؟؟نقطه ضعف نده دستش.

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز