2737
2734
عنوان

میخوام طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 7635 بازدید | 289 پست

ببین اسی... رک و راست بخام بگمـ

عزیز من اوناییی ک میگن دادگاه باید بریو بیاییو اذیت میکنه و.......... مال زمانیه که طرف میخواد یا زوداجزدواج کنه بعدش یا میگه عمرم هدر میره یا میگه حوصله ندارم یا... منم خودم مهرمو بخشیدم توافقی جداشدیم ک فقط نخوامو برم تو دادگاها و بعدم چون تو عقد جداشدم گفتم میرن پشت سرم میگن واسه همین مهریه بود ک زنش شد چون من بعد ۳ ماه از عقد کم کم اختلافا شرو شدو گقتم میخام طلاق بگیرم اما تو با من فرق داری تو اولا بچه داری دوما زنشی سوماااا تو ک نمیخای بگی عمرم هدر مبره و الو بل فووووقش دوستل باید بریو بیایی سر جریان مهریه اگه وکیلم بگیری حله این دوسالم که تو نمیخای هر روزشو تو دادگاه باشی... بعدا تو خیانت دار میبینی اونم بدون کتمان بایه وکیل مشورت کن اگه بتونی ثابتش کنی راحت هم طلاقتو میگیری همم مهریت سر جاشه.

ولی نگو توافقی خاهشاااا .. وقتی که میدونی خانوادتم حامیت نیستن

سلام سلام خوشگلا😍منو اگه تو تاپیکای خیانتی مادر شوهری نامردی کتکی کلا انرژی منفی دیدین حق داری بزنید تو ملاجم لطف کنین اگه فراموشم شد یادم بندازین😉😘عاشقتونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببخشیدا،، شوهرت چند ساله داره علنی بهت خیانت میکنه و تعریف میکنه برات،علأ واسه خودش یه معشوقه داره در کنار زندگی متاهلی و شما بچه دار شدی ازش به تازگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه میشه؟مگه داریم؟ با کدوم منطق باردار شدی؟؟؟؟؟؟؟  

فقط نگو ناخواسته بود..........

ادم حرصش میگیره........

متأهل 💫 مامان سه تا فرشته

خانما زود جبهه نگیرید صفحه اول هم گفت مهریه مو می بخشم بچه هامو میخام 

برید بخونید

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️
2738
بهش بگو بچه رو هم مال خودت منو طلاق بده ببین چی میگه؟ عمرا اون عفریته ای ک باهاشه بچه رو قبول کنه ، ...

مهم شوهرم هست عریزم اگه شوهرت دوست داشته باشه هزار تا از اینا بیاد نگاشم نمیکنه نمیشه که جلو همه رو گرفت یاهمش حواست باشه به شوهرت اگه نحواد که نمیره اگه هم زاتش خراب باشه یا نخوادت دیگه هرکاری هم کنی کار خودشو میکنه 

اسی چرا جواب بچه ها رو نمیدی توکه گفته بودی ی بچه ۱۰ ساله داری؟

اصلا از اول که خوندم دیدم هر راه حلی میگن یه جوابی میده شک کردم. مگه میشه همه بگن بشین زندگی کن😕

ولی اصولا اینجور مواقع حرفی میزنم خیلیا جلوم جبهه می گیرن

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
چی ده ساله من ۲۴ سالمه چطوری ۱۰ ساله 

خودت توی یکی از تاپیکات گفتی پسر ده ساله ات رو همه جا با شوهرت میفرستی که آمار برات بیاره

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر
 توی تاپیک هاش گفته نوزاد داره یه بار نگاه کنید بیخودی تهمت نزنید... شاید 2 تا بچه داره...

الان گفت یه دختر سه ماهه دارم

توی تاپیکهای صفحه چهار هم گفته پسر ده ساله دارم

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر
2706