2737
2734
عنوان

طرح سوال خرجی گرفتن از خواستگار!!!

372 بازدید | 11 پست

سلام‌‌‌.....به نظر شما چجوری میشه در طی جلسات خواستگاری مسئله خرجی دادن شوهر به همسرش رو مطرح کرد که به طرف برنخوره و احساس نکنه که بخاطر پول باهاش ازدواج میکنی؟؟چون من حس میکنم خواستگارم اهل حساب و کتابه و میترسم در آینده در این مورد کوتاهی کنه؟؟؟؟لطفا بگین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول بپرس برنامه بلند مدتش چیه برنامه کوتاه مدتش چیه بعد بپرس درامدشو چطور مدیریت میکنه

بعد بپرس خرج خونه چطور قراره باشه

🍼🍼یک عدد نی نی خوشگل تپل مپل تودلمه😎    خدایا‌شکرت که نعمت مادر شدن رو به من عطا کردی🤰🏻-->🤱🏻
2728

بهش بگو که درامدیو که داری و نباید به تنهایی و دور از چشم من خرج کنی ، همه چی تقسیم میشه بینمون، چون قراره خرج من و بچه ها...... بدی قراره خرج یه خانوادرو بدی، عزیزم بحث یه عمر زندگیه ها، میخواد شوهرت بشه از الان نگی فردا کلات پس معرکس،چه فکری میخواد بکنه! دوست دخترش نیستی که بخوای تیغش بزنی قراره زنش بشی دارو ندارش ماله توعه

2738
خب عزیزم وظیفشه و این چیزا باید از قبل گفته بشه

مثلا بپرسي فكر ميكني مياد ميگه كه من حساب و كتاب خرج خونه رو ميكشم ازت؟نه عزيزم تو صحبت خودش رو خيلي دست و دلباز نشون ميده تازه ميگه درامدم براي خرج كردنه معلومه من بايد براي شما خرج كنم در حد درامدم نميزارم بهتون سخت بگذره البته پس انداز هم براي اينده مهمه اينا حرفهاي قشنگ تو لفافه است دو روز ديكه ميبيني هفتاد درصد درامدش رو پس انداز ميكنه سي درصدش رو مياره خرجي خونه تهش ميگه درامدم همينه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم