2733
2739
عنوان

اقدامی های این ماه بیایین

90 بازدید | 15 پست

من خودم این ماه قدام نداشتم ولی به یه دلایلی میدونم باردارم ولی هنوز زمان بی بی چک نرسیده بیایین بگین چتد ماه اقدامین چی کارا کردین واسه بارداری اول خودم

من با این ماه که نباید حسابش کنم میشه شیش ماه منتظر بودم کار خاصی نرکدم فقط قبل از اقدام از دوماه فبلش همه ازمایشا و سونو همه جی دادم خدارو شکر مشکلی نداشتم قرصای تقویتی میخورم همین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ما هفته پیش تصمیم گرفتیم ک اقدام کنیم

۴روز پیش دیدم عه وا پس چرا پریود نشدم  امشبم بی بی زدم دیدم یه بچه ناخواسته ی خواسته خدا گذاشته تو دامنمون😍😂خداروشکر ب موقع بود برام دعا کنین خیلی میترسم💟

ما هفته پیش تصمیم گرفتیم ک اقدام کنیم ۴روز پیش دیدم عه وا پس چرا پریود نشدم   امشبم بی بی زدم ...

ای جانم چه باحال مبارک باشه عزیزم خوشقدم باشه وایی چه باحال اصلا خدا منتظرتون نزاشت ای جانم

2738
ای جانم چه باحال مبارک باشه عزیزم خوشقدم باشه وایی چه باحال اصلا خدا منتظرتون نزاشت ای جانم

اصن خودمونم تعجب کردیمااا😂خیلی ب موقع بود اما خیلی میترسم دعا کن برام اتفاقی برام نیفته من مینورم کم خونی شدید دارم باید قبل بارداری تحت نظر دکتر میرفتم ولی خب خیلی یهو اتفاق افتاد

اصن خودمونم تعجب کردیمااا😂خیلی ب موقع بود اما خیلی میترسم دعا کن برام اتفاقی برام نیفته من مینورم ک ...

نه عزیزم نگران نباش سریع برو زیر نظر یه ودکتر خوب خودت رو بسپار دست خدا خودش میدونسته الان موقشه و صلاحتون در اینه مطمئن باش هواتو داره

ما هفته پیش تصمیم گرفتیم ک اقدام کنیم ۴روز پیش دیدم عه وا پس چرا پریود نشدم   امشبم بی بی زدم ...

خداروشکر برا منم دعا کن با اولین اقدام باردار بشم

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
چرا هیچ کس این ماه قدام نکرده😂😂😂😂😂

من این ماه اقدام کردم 🙈

یه هفته دیگه موعدمه برام دعا کن باردار باشم

پسر قشنگم کی بشه برات برم خواستگاری؟ 😍❤️ای جاااانم فکر کن عروسیت 😍😍😍
2706