2733
2734
عنوان

کسی شامپو اویدرم کراستم جی استفاده کرده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3980 بازدید | 22 پست
اره بخدا الکی پولها گ رو سر دارو ها و شامپو های مختلف هدر کردم انواع روغن مالی و سرم و ماسک و .... ...

خداروشکر که باللخره داری نتیجه میبینی

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر که باللخره داری نتیجه میبینی

اره خداروشکر کم شده 

فک کنم تا درمان قطعی بشه من پیر شدم و مونده چهار تا تارموی نازک و درب و داغون😥😬😬😢😢😂😂

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔
اره خداروشکر کم شده  فک کنم تا درمان قطعی بشه من پیر شدم و مونده چهار تا تارموی نازک و درب و د ...

😂😂باز مییریزن😂😂😂😂

نه عریرم زودنتیجه میده نگرانش نباش

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
2731
😂😂باز مییریزن😂😂😂😂 نه عریرم زودنتیجه میده نگرانش نباش

اره والا 

اینم شانس مایه 

حاجی اون موقع گیسو های کی رو بنوازه؟؟

اره والا  اینم شانس مایه  حاجی اون موقع گیسو های کی رو بنوازه؟؟

اون موقع موها ی بقیه جاهاتو بذار بلند بشن بده بنوازه😂❤

اون موقع موها ی بقیه جاهاتو بذار بلند بشن بده بنوازه😂❤

اون موقع دیکه از تکاپو افتادم خود به خود بلند میشن 

باید گیسشون کنم🙈🙈🙈

اون موقع دیکه از تکاپو افتادم خود به خود بلند میشن  باید گیسشون کنم🙈🙈🙈

😂😂😂

2738