2733
2739

سه ماهه زایمان کردم قبلا خیلی عفونت میگرفتم 

الان عفونت گرفتم ولی علاوه بر سوزش و ترشح 

خون ریزی هم دارم 

خیلی ترسیدم

فعلا نمیتونم برم دکتر 

چیکار کنم

چ دارویی مصرف کنم بچه شیر میدم

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!

عنبر نسا بخر دود کن

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عنبر نسا بخر دود کن

عزیزم کارم از این کارا گذشته

عنبرنسارا بدتر عفونت زنانه رو سفت میکنه میگن دود ندید

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!
حتما باید بری دکتر چون ممکنه زخم دهانه رحم داشته باشی و این میتونه خیلی خطرناک باشه

واااایی 

خیلی میترسم

ب ماما پیام دادم

گفت بیا شست شو

اصلا دیگه نمیخام یکی معاینم کنه متنفرم

2738

بهتره دارو مصرف نکنی بعد خونریزی اب و جوش شیرین .عنبر النسا .اب و سرکه سیب .اب و نمک .و بعد هر با سرویس خودتو با اب و بتادین بشور لباسای زیرتم هرور بنداز دور و مجدد بگیر .تمام کسی که ۲ ساله درگیر عفونته میگه همه مدل قرص و شیافم استفاده کردم .

برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستین .😘
من شیف ماریانا استفاده کردم عااالی بود

شما خونریزی هم داشتین؟؟

من عفونت مکرر دارم و از رابطه هست اگه رابطه نباشه هیچیم نیس شوهرمم فرستادم ازمابچیش سالم بود

هیچ جوره خوب نمیشم

واااایی  خیلی میترسم ب ماما پیام دادم گفت بیا شست شو اصلا دیگه نمیخام یکی معاینم کنه متنفرم

باید بری عزیزم در حالت حادش ممکنه لازم باشه فریز کنی. اگر نری و مداوا نشی و زخم دهانه رحم باشه ممکنه خدای نکرده به سرطان گردنه رحم تبدیل بشه. حتما جدی بگیر و برو. زایمانت طبیعی بوده؟

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز

تماس بگیر ۱۴۹۰ سوال بپرس چه دارویی بگیری شرایطت رو توضیح بده. بهت جواب میدن . 

من خودم همیشه کپسول فلوکونازول میخوردم خوب میشدم ولی الان ی مدت وقتی این کپسولو  میخورم سر و صورتم ورم میکنه، فکر کنم بدرد نمیخورن دیگه . 

چون شیر میدی هر چیزی نباید بخوری . حتما ازشون بپرس جواب میدن

این دستهای خالی و ساده دخیلتان، ما را ب رسم رفاقت دعا کنید.
2706