2737
2734

خیلی ناراحت شدم. اخه چرا .. یه پسر چند ساله هم داره ک تااخر عمرش باید طعم بی مادری رو بچشه...

خانوما بیاید خودمونو دوسداشته باشیم ..

این یه تلنگر بود ..

ایدی پیج اینستاگرام همسرشم خاستین میزارم برین ببینین ولی من خیلی ناراحت شدم

( حراحی واسه بینی نبوده . پیکر تراشی و اینا بوده)

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵

چند سالش بوده 🙁

‏امیدوارم روزایی وجود داشته باشه که قهوه مزه‌ی خیلی خوبی بده، لیست آهنگات باعث رقصیدنت بشن، غریبه‌ها دلیل لبخند زدنت بشن و آسمون پر ستاره‌ی شب روحت رو لمس کنه. امیدوارم روزایی باشه که از زنده بودن لذت ببری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پارسال هم یه متخصص زنان بخاطر عمل لیپتوماتیک از بین رفت

وقتی یه پزشک چنین دیدی داره واقعا از یه ادم عادی نباید توقع دیگه ای داشت

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
2738
من شنیدم پيکر تراشی خیلی خطرناکه، خیلی سخته برای خانوادش خب چه کاریه وقتی باورزش میشه لاغر شد 

خیلی ایده ال گرا شدن دخترا و خانوما...

من نشسته بودم با یکی از دوستام ک خودش پرستاره صحبت میکردم میگفت تا وقتی لیپوماتیک هست چرا رژیم ؟ رژیم پوستو خراب میکنه ادمو پیر میکنه

جالب اینجاست خودش لیپو انجام داده بود و میگفت تا یکماه کلی درد کشیده و خونابه و اینا... ولی بازم توصیه میکرددمیگفت رژیم کل بدتو لاغر میکنه و لیپو فقط شکمو.. 

پیکر تراشی هم نبود فکر کنم عمل کوچیک کردن معده که اسم دقیقشم یادم نیست ، این عمل ریسکش بالاست کلا

اسلیو🤗؟

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕
پیکر تراشی هم نبود فکر کنم عمل کوچیک کردن معده که اسم دقیقشم یادم نیست ، این عمل ریسکش بالاست کلا

اره یه اینجور چیزی دررابطه با تیپ و هیکل

دیگه ممکنه برای هرکی پیش بیاد خدا رحمتش کنه ولی فکر کنم شاخای اینستا ترسیدن 

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
2706